ODBOJKA - PALLAVOLO

Ženska C liga
Serie C femminile

Rezultati - Risultati
2010/11

SLOGA

 

1. faza - fase

SKUPINA - GIRONE B
KONČNA LESTVICA
CLASSIFICA FINALE

Talmassons
27
Millenium
27
Tarcento
25
Pordenone Volley
19
Libertas San Giovanni
16
Buia
5
Sloga
4

Skupina - Girone B
14.10.10
1. krog - giornata
4.12.10   23.10.10
2. krog - giornata
11.12.10
0:3
Buia
-
Millenium
0:3
 
3:0
Tarcento
-
Buia
3:2
2:3
Sloga
-
Tarcento
0:3
 
3:0
Talmassons
-
Sloga
3:0
0:3
San Giovanni
-
Talmassons
1:3
 
2:3
Pordenone
-
S. Giovanni
3:1
             
30.10.10
3. krog - giornata
19.12.10   6.11.10
4. krog - giornata
8.1.11
0:3
Buia
-
Talmassons
0:3
 
3:0
Pordenone
-
Buia
3:0
0:3
Millenium
-
Tarcento
1:3
 
3:1
Talmassons
-
Millenium
0:3
0:3
Sloga
-
Pordenone
0:3
 
3:2
S. Giovanni
-
Sloga
3:0
             
13.11.10
5. krog - giornata
15.1.11   20.11.10
6. krog - giornata
22.1.11
0:3
Buia
-
S. Giovanni
1:3
 
2:3
Sloga
-
Buia
2:3
3:0
Millenium
-
Pordenone
3:0
 
0:3
S. Giovanni
-
Milenium
1:3
2:3
Tarcento
-
Talmassons
3:2
 
3:1
Pordenone
-
Tarcento
0:3
             
27.11.10
7. krog - giornata
29.1.11    
 
3:0
Minerva
-
Sloga
3:0
           
3:0
Tarcento
-
S. Giovanni
3:0
           
3:0
Talmassons
-
Pordenone
           

Skupina za obstanek - Pool salvezza

12.2.11
1. krog - giornata
2.4.11   19.2.11
2. krog - giornata
9.4.11
0.3
Buia
-
Chions
0:3
 
3:0
Chions
-
Natisonia
3:0
3:0
Natisonia
-
S. Andrea
0:3
 
1:3
S. Andrea
-
Pordenone
2:3
3:0
Pordenone
-
Sloga
3:1
 
3:0
Sloga
-
Fincantieri
3:1
2:3
Fincantieri
  S. Giovanni
0:3
 
3:0
S. Giovanni
- Buia
3:0
             
26.2.11
3. krog - giornata
16.4.11   5.3.11
4. krog - giornata
30.4.11
1:3
Pordenone
-
Chions
 
3:0
Chions
-
Foncantieri
3:0
3:0
Natisonia
-
Buia
2:3
 
0:3
Buia
-
Pordenone
0:3
2:3
Fincantieri
-
S. Andrea
0:3
 
1:3
S. Andrea
-
Sloga
1:3
3:0
S. Giovanni
- Sloga
3:0
 
1:3
Natisonia
- S. Giovanni
3:1
             
12.3.11
5. krog - giornata
7.5.11   19.3.11
6. krog - giornata
14.5.11
2:3
Sloga
-
Chions
0:3
 
1:3
S. Andrea
-
Chions
0:3
0:3
Fincantieri
-
Buia
0:3
 
3:1
Buia
-
Sloga
1:3
2:3
Pordeonone
-
Natisonia
1:3
 
3:0
Natisonia
-
Fincantieri
3:0
3:1
S. Giovanni
- S. Andrea
0:3
 
3:1
Pordenone
- S. Giovanni
3:0
             
26.3.11
7. krog - giornata
21.5.11    
 
3:0
S. Amdrea
-
Buia
3:0
           
1:3
Sloga
-
Natisonia
3:1
           
1:3
Fincantieri
-
Pordenone
0:3
           
0:3
S. Giovanni
- Chions
1:3
           

KONČNA LESTVICA
CLASSIFICA FINALE

Chions
41
Pordenone
30
Pav Natisonia
27
Libertas S. Giovanni
23
S. Andrea
18
Sloga
16
Buia
11
Fincantieri
2

Vnižjo ligo - Retrocedono: Sloga, Buia, Fincantieri