ODBOJKA - PALLAVOLO

Moška D liga
Serie D maschile

Rezultati - Risultati
2010/11

NAŠ PRAPOR

OLYMPIA

 

SKUPINA - GIRONE A
KONČNA LESTVICA
CLASSIFICA FINALE

Olympia
29
Favria
33
Reana
25
Pippoli Team
24
Altura
22
Prata
18
Intrepida Turriaco
11
Futura Cordenons
6

SKUPINA - GIRONE B
KONČNA LESTVICA
CLASSIFICA FINALE

Travesio
33
Cus Trieste
33
Casarsa
31
Porcia
26
Several Insurance Broker
15
Aurora Volley Udine
12
Naš prapor
9
Club Regione FVG
6

Skupina - Girone A
16.10.10
1. krog - giornata
4.12.10   23.10.10
2. krog - giornata
11.12.10
3:1
Pippoli
-
Prata
3:1
 
3:1
Olympia
-
Pippoli
1:3
1:3
Cordenons
-
Olympia
0:3
 
0:3
Prata
-
Favria
2:3
0:3
Turriaco
-
Altura
1:3
 
3:0
Altura
-
Cordenons
3:0
3:0
Favria
- Reana
2:3
 
3:0
Reana
- Turriaco
3:2
             
30.10.10
3. krog - giornata
18.11.10   6.11.10
4. krog - giornata
8.1.11
0:3
Pippoli
-
Altura
3:1
 
3:0
Reana
-
Pippoli
3:2
3:1
Prata
-
Olympia
0:3
 
1:3
Altura
-
Prata
2:3
1:3
Crodenons
-
Reana
0:3
 
3:1
Olympia
-
Favria
0:3
3:0
Favria
- Turriaco
3:1
 
1:3
Turriaco
- Cordenons
3:0
             
13.11.10
5. krog - giornata
15.1.11   20.11.10
6. krog - giornata
22.1.11
3:0
Pippoli
-
Turriaco
3:2
 
0:3
Cordenons
-
Pippoli
0:3
0:3
Prata
-
Reana
0:3
 
1:3
Turriaco
-
Prata
3:1
3:0
Olympia
-
Altura
3:0
 
0:3
Reana
-
Olympia
2:3
3:1
Cordenone
  Favria
0:3
 
3:1
Favria
- Altura  
 
27.10.10
7. krog - giornata
29.1.11        
0:3
Pippoli
-
Favria
0:3
           
3:1
Prata
-
Cordenons
3:0
           
3:0
Olympia
-
Turriaco
1:3
           
Altura
- Reana
3:1
           

Skupina - Girone B

14.10.10
1. krog - giornata
4.12.10   23.10.10
2. krog - giornata
11.12.10
3:0
Casarsa
-
Volley Udine
3:0
 
1:3
Broker
-
Casarsa
0:3
3:1
Naš prapor
-
Broker
0:3
 
3:1
Volley Udine
-
Porcia
1:3
3:0
Cus TS
-
Travesio
0:3
 
3:1
Travesio
-
Naš prapor
3:1
3:0
Porcia
- Club Regione
 
0:3
Club Regione
- Cus TS
0:3
     
   
30.10.10
3. krog - giornata
18.12.10  
6.11.10
4. krog - giornata
8.1.11
2:3
Casarsa
-
Travesio
0:3
 
Club Regione
-
Casarsa
3:2
Volley Udine
-
Porcia
1:3
 
3:0
Travesio
-
Volley Udine
3:0
3:2
Naš prapor
-
Club Regione
3:2
 
2:3
Broker
-
Porcia
2:3
0:3
Porcia
  Cus TS
3:2
 
3:0
Cus Ts
- Naš prapor
3:1
     
 
13.11.10
5. krog - giornata
15.1.11  
13.11.10
6. krog - giornata
22.1.11
3:1
Casarsa
-
Cus TS
1:3
 
0:3
Naš prapor
-
Casarsa
0:3
3:2
Volley Udine
-
Club Regione
 
3:0
Cus TS
-
Volley Udine
3:2
0:3
Broker
-
Travesio
0:3
 
0:3
Club Regione
-
Broker
0:3
0:3
Naš prapor
- Porcia
1:3
 
3:2
Porcia
- Travesio
0:3
             
27.10.10
7. krog - giornata
29.1.11        
3:0
Casarsa
-
Porcia
0:3
           
1:3
Broker
-
Cus TS
0:3
           
3:1
Travesio
-
Club Regione
           
2:3
Aurora
- Naš prapor
3:0
           

Skupina za napredovanje - Pool promozione
12.2.11
1. krog - giornata
2.4.11   19.2.11
2. krog - giornata
9.4.11
3:1
Olympia
-
Cus TS
0:3
 
1:3
Cus TS
-
Reana
3:2
3:1
Reana
-
Travesio
1:3
 
3:0
Travesio
-
Casarsa
3:1
0:3
Casarsa
-
Pippoli
2:3
 
1:3
Pippoli
-
Favria
3:1
3:0
Favria
- Porcia
3:1
 
0:3
Porcia
- Olympia
1:3
             
26.2.11
3. krog - giornata
16.4.11   5.3.11
4. krog - giornata
30.4.11
0:3
Casarsa
-
Cus TS
3:2
 
0:3
Cus Ts
-
Favria
2:3
0:3
Reana
-
Olympia
1:3
 
3:0
Olympia
-
Casarsa
3:0
3:0
Favria
-
Travesio
3:0
 
0:3
Travesio
-
Pippoli
0:3
1:3
Porcia
- Pippoli
1:3
 
3:0
Reana
- Porcia
3:2
             
12.3.11
5. krog - giornata
7.5.11   19.3.11
6. krog - giornata
14.5.11
0:3
Pippoli
-
Cus TS
0:3
 
3:0
Cus TS
-
Travesio
3:1
3:0
Favria
-
Olympia
1:3
 
3:0
Olympia
-
Pippoli
3:1
0:3
Casarsa
-
Reana
0:3
 
1:3
Reana
-
Fvria
1:3
1:3
Porcia
- Travesio
1:3
 
3:0
Casarsa
- Porcia
0:3
                     
26.3.11
7. krog - giornata
21.5.11            
3:0
Travesio
-
Olympia
0:3
           
2:3
Pippoli
-
Reana
0:3
           
3:0
Favria
-
Casarsa
3:1
           
0:3
Porcia
- Cus TS
3:0
           

 

KONČNA LESTVICA
CLASSIFICA FINALE

Favria
35
Olympia
33
Cus Trieste
28
Pittarello Reana
23
Pippoli Team Udine
21
Travesio
18
Casarsa
6
Porcia
4

Skupina za obstanek - Pool salvezza

12.2.11
1. krog - giornata
2.4.11   19.2.11
2. krog - giornata
9.4.11
3:0
Cordenone
-
Broker
0:3
 
3:0
Broker
-
Naš prapor
3:1
3:0
Naš prapor
-
Club Regione
3:2
 
0:3
Club Regione
-
Altura
0:3
3:1
Altura
-
Volley UD
3:0
 
1:3
Volley UD
-
Prata
0:3
3:1
Prata
- Turriaco
3:0
 
0:3
Turrriaco
- Cordenons
1:3
             
26.2.11
3. krog - giornata
16.4.11   5.3.11
4. krog - giornata
30.4.11
3:1
Altura
-
Broker
3:0
 
1:3
Broker
-
Prata
3:2
3:0
Naš prapor
-
Cordenons
0:3
 
3:0
Cordenons
-
Altura
0:3
3:0
Prata
-
Club Regione
3:0
 
0:3
Club Regione
-
Volley UD
1:3
1:3
Turriaco
- Volley UD
0:3
 
0:3
Naš prapor
- Turriaco
0:3
             
12.3.11
5. krog - giornata
7.5.11   19.3.11
6. krog - giornata
14.5.11
3:0
Volley UD
-
Broker
1:3
 
3:0
Broker
-
Club Regione
3:0
3:0
Prata
-
Cordenons
3:2
 
0:3
Cordenons
-
Volley UD
3:1
3:1
Altura
-
Naš prapor
3:0
 
1:3
Naš prapor
-
Prata
0:3
3:1
Turriaco
  Club Regione
3:1
 
Altura
- Turriaco
3:1
             
26.3.11
7. krog - giornata
21.5.11        
0:3
Club Regione
-
Cordenons
0:3
           
3:1
Voley UD
-
Naš prapor
3:1
           
3:1
Prata
-
Altura
0:3
         
1:3
Turriaco
- Broker
3:1
           

 

KONČNA LESTVICA
CLASSIFICA FINALE

Prata
36
Altura
36
Cordenons
25
Aurora Volley Udine
24
Broker
23
Intrepida Turriaco
15
Naš prapor
8
Club Regione FVG
1