Zarja

Nogomet, sezona 2018/19

Bazovica (Trst) - nogomet, 1. amaterska liga

Stoje od leve: trener Michele Campo, Giacomo Chizzo, Andrea Varglien, Simone Cottiga, Dario Markovič, Stefano Mattera, Luca Budicin, Alessio Norante, Lorenzo Biasin, Riccardo Bernobi, Francesco Bernobi, Niccolò Pippan, Simone Spinelli;

Kleče od leve: Nicholas Cappai, Manuel Cepar, Luca Vascotto, Matteo Vianello, Nicolas Zucchini, Emanuele Chierini, Fabio Albertini, Nicolò Lodi, -., Patrick Prestifilippo.

Izidi

PRVI DEL, 1. krog: Ufm Monfalcomne – Zarja 0:0; 2. krog: Zarja – Primorec 2:0; 3. krog: Isonzo – Zarja 1:1; 4. krog: Zarja – Pertegada 0:2; 5. krog: Isontina – Zarja 1:3; 6. krog: Zarja – Aquileia 0:0; 7. krog: Terenziana Staranzano – Zarja 3:1; 8. krog: Zarja – Sant’Andrea SV 2:1; 9. krog: San Giorgina – Zarja 2:0; 10. krog: Zarja – Rivignano 1:1; 11. krog: Zarja – Vesna 1:1; 12. krog: Calcio Ruda – Zarja 5:3; 13. krog: Zarja – Gradese 2:1; 14. krog: Maranese – Zarja 1:1; 15. krog: Zarja – Domio 1:2.
POVRATNI DEL: 16. krog: Zarja – Ufm Monfalcone 1:2; 17. krog: Primorec – Zarja 0:3;  18. krog: Zarja – Isonzo 2:2; 19. krog: Pertegada – Zarja 2:2; 20. krog: Zarja – Isontina 2:1; 21. krog: Aquileia – Zarja 0:1; 22. krog: Zarja – Terenziana Staranzano 1:0; 23. krog: Sant’Andrea SV – Zarja 2:0; 24. krog: Zarja – Sangiorgina 1:2; 25. krog: Rivignano – Zarja; 26. krog: Vesna – Zarja; 27. krog: Zarja – Calcio Ruda; 28. krog: Gradese – Zarja; 29. krog: Zarja – Maranese; 30. krog: Domio – Zarja.

Foto

pripraveprijatelska tekma Zarja – San Luigi2. krog: Zarja – Primorec11. krog: Zarja – Vesna* 17. krog: Primorec – Zarja *

Statistični pregled

Igralec letnik vloga 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nastopi gol
BUDICIN Luca 1994 vratar +  – + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 22 0
PERSIC Cristian 1984 vratar + + 2 0
BEČAJ Alex 1998 obramba + + + + + + + + + + + 1 + + + + + + + 1 20 2
MARKOVIČ Dario 1988 obramba + + + + + + + + + 9 0
NORANTE Alessio 1994 obramba + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 0
RACMAN Patrik 1996 obramba + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 21 0
SPADARO Massimiliano 1989 obramba + + + + + + + + + + + + + + + + + + 18 0
VARGLIEN Andrea 1995 obramba + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + 20 0
SPINELLI Simone 1995 obramba + + + + + + + + + + + + + + 14 0
ALBERTINI Fabio 1989 sredina + + + + + + + + + + + + + + + 15 0
CHIERINI Emanuele 1988 sredina 0 0
CHIZZO Giacomo 1989 sredina + + 2 0
COTTIGA Simone 1998 sredina + + + + + + + + + + + + + + 1 + + + + 19 1
GIRALDI Nicolò 1984 sredina 0 0
LODI Nicolò 1990 sredina + + + 3 0
MATTERA Stefano 1994 sredina  – 0 0
ZUCCHINI Nicolas 1994 sredina + 1 + + 1 + + + + 1 + 2 + 1 + + + + 1 + + 21 7
PRESTIFILIPPO Patrick 1997 sredina + 1 0
VASCOTTO Luca 1997 sredina + + + + + + + + + + + + + + + + 16 0
BERNOBI Francesco 1995 napad + + 2 + + + + 1 + + + 1 + 1 + 1 + + 1 + + 21 7
CAPPAI Nicholas 1991 napad + + + + 2 + + + + + + + + + + + + + 18 2
CEPAR Manuel 1988 napad + 1 1 + + + 1 + + + + 1 1 + + + 1 1 + + 1 + + + 24 8
PIPPAN Niccolò 1991 napad + + + + + + 6 0
TARABLE Pietro 1997 napad + 1 0
SEGULIN Kevin 1989 napad 0 0
VIANELLO Matteo 1993 napad 0 0
TARABLE Luca sredina + + + + + + + + + + + + + + + 15 0
BENCI + + + + 4 0
CAPUANO Davide  obramba + + + + + + + + + + + 11 0
CISLARIU + + + + + + 6 0
ČRGAN Marko 1988 napad + 1 1 + 1 + + + + 9 3
TALL + + + 3 0

Strokovni štab

Trener: Michele Campo; trener vratarjev: Silvano Pellegrina; zdravnik in fizioterapevt: Sergio Bernobi; odgovorna za ekipo: Roberto Franco in Robert Kalc.

Enajstmetrovke v korist: ZUCCHINI Nicholas 4 (Primorec, Calcio Ruda, Maranese, Pertegada)
Enajstmetrovke proti: UFM, ISONZO, ISONTINA
Enajstmetrovke zgrešil: ZUCCHINI Nicholas 1 (UFM)
Vratar ubranil enajstmetrovke: BUDICIN Luca 2 (Pertegada, Aquileia)
Izključeni: MARKOVIČ Dario 1 (Pertegada), BEČAJ Alex 1 (Gradese), CAPUANO Davide 1 (Pertegada)
Avtogol v korist: UFM
Zakrivil avtogol: /

Deželni pokal

Skupina N

Prvi krog

Bazovica; nedelja, 2. septembra 2018 (16.00)
Zarja – Isonzo 0:0
ZARJA: Budicin, Cappai, Norante, Markovic, Varglien, Cottiga, Francesco Bernobi, Vascotto, Pippan, Zucchini, Racman; Balzano, Spinelli, Spadaro, Prestifilippo, Albertini, Lodi, Vianello, Chizzo. Trener: Michele Campo.

Ufm Monfalcone – Terenziana Staranzano 1:2

Drugi krog

Štarancan; sreda, 12. septembra 2018 (20.00)
Staranzano – Zarja 3:0 (2:0)
ZARJA: Persic, Cappai (Norante), Spinelli, Spadaro, Varglien (Markovič), Prestifilippo, Lodi (Pippan), Cottiga (Bečaj), Bernobi, Vascotto (Cepar), Racman; trener Campo.

Isonzo – Monfalcone 1:3

Tretji krog

Tržič; sreda, 26. septembra 2018 (20.00)
UF Monfalcone – Zarja 1:0 (1:0)
ZARJA: Budicin (Balzano), Spinelli, Racman, Bečaj, Varglien (Cappai), Albertini (Spadaro), Cepar, Cottiga, Pippan (Zucchini), Vascotto, F. Bernobi; trener Campo.

Staranzano – Isonzo 0:1
Vrstni red: Staranzano 6;  UFM Monfalcone 6; Isonzo SP 4; Zarja 1.