1. amaterska liga, 3. krog (zaostala tekma)

Primorec – Sant’Andrea San Vito 3:1 (1:0)
Strelci: 41′ Moriones; 68′ Skolnik, 79′ Krasniqi
PRIMOREC: Sorrentino, Burolo, Cudicio, Skolnik (Di Corato), Frangini, De Leo, Piras, Grego, Moriones, Caselli (Krasniqi), Iadanza (Buonpane); trener De Scio.
Izključen: 86′ Piras

V zaostali tekmi 3. kroga 1. amaterske lige je Primorec doma premagal tržaško ekipo S. Andrea in tako v treh dneh osvojil nove tri točke in se pomaknil na 7. mesto lestvice. Gostitelji bi lahko odločili tekmo že v prvem polčasu, saj so imelištevilne priložnosti za gol, dosegli pa so samo enega z Morionesom proti koncu prvega dela tekme. V drugem polčasu so bili gostje bolj prizadevni in nekajrakt ogrozili vrata Sorrentina. Toda pdovojil je Primorec s krasnim prostim udarcem Skolnika, ki je zunaj kazenskega prostora zadel “sedmico”. Le minuto pozneje pa so gostje izid zmanjšali na 1:2 ter vztrajali v napadu. Iz akcije proitnapada je Krasniqi, ki je le nekaj minut prej zamenjal Casellija, dosegel tretji gol za domače moštvo in tekme je bilo dejansko konec.