BAZOVICA – V torek, 19. marca 2019, so pri Boru atletiki priredili že tradicionalni tek čez drn in strn (kros) za srednješolce tržaških šol. Tekmovanje je bilo na gmajni pri sinhrotronu v Bazovici in se ga je udeležilo okoli 70 srednješolcev petih šol. Zaradi drugih obveznosti se dijaki šol s Proseka in Opčin tekmovanja niso mogli udeležiti.
Dijaki in dijakinje prvih razredov so se preizkusili v teku na 800 metrov, dijakinje 2. in 3. razredov so tekle 1.000 metrov, dijaki 2. in 3. razredov pa 1.200 metrov. Organizatorjem je sicer burja nekoliko ponagajala, vendar je pobuda vsestransko uspela.

 

Foto Lako

Bazovica (Trst) - šolski šport; ŠZ Bor organizacija

Rezultati

1. razred deklice

1. Erika Castellani Bencich – Gregorčič, Dolina – 3:49
2. Elena Paoli – Gruden, Nabrežina – 3:58
3. Greta De Luca – Cankar, Sv. Jakob – 4:07
4. Emili Tarlon – Cankar, Sv. Jakob – 4:09
5. Cecilia Altin – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 4:20
6. Chiara Toskan – Cankar, Sv. Jakob – 4:23
7. Malina Dolhar – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 4:33
8. Lucia Bianchini – Gruden, Nabrežina – 4:42
9. Hana Čepar – Gregorčič, Dolina – 4:43
10. Clementina Gamboz – Gregorčič, Dolina – 4:56
11. Tea Košuta – Gruden, Nabrežina – 5:24
12. Giorgia Deboli – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 6:31
13. Natalija Bačkić – Cankar, Sv. Jakob – 6:32

1. razred dečki

1. Luka Raffaele – Gregorčič, Dolina – 3:40
2. Nicola Zanetti – Gregorčič, Dolina – 3:42
3. Ruben Zacchigna – Gruden, Nabrežina – 3:43
4. Samo Desanctis – Gruden, Nabrežina – 3:46
5. Mirko Gabrovec – Gruden, Nabrežina – 3:48
6. Lan Raseni – Gregorčič, Dolina – 3:52
7. Mark Derin – Cankar, Sv. Jakob – 4:03
8. Samuele Marchione – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 4:25
9. Angelo Campagna – Cankar, Sv. Jakob – 4:26
10. Martin Kits Nieuwenkamp – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 4:36
11. Aljaž Kalc Prokofjev – Cankar, Sv. Jakob – 4:38
12. Nicolò Radovini – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 4:40
13. Petar Bekić – Cankar, Sv. Jakob – 5:36

2. razred deklice

1. Jana Škerk – Gruden, Nabrežina – 4:45
2. Sara Hlabian – Gregorčič, Dolina – 4:46
3. Nina Dazzara – Gregorčič, Dolina – 4:47
4. Margherita Stanissa – Gruden, Nabrežina – 4:51
5. Arianna Cagnazzo – Gregorčič, Dolina – 5:03
6. Sara Komar – Gruden, Nabrežina – 5:04
7. Eva Čuk – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 5:14
8. Elisa Pozar – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 5:56
9. Sofia Andlovic – Cankar, Sv. Jakob – 7:05
10. Rachele Francioli – Cankar, Sv. Jakob – 7:06

2. razred dečki

1. Simone Chicco – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 4:54
2. Kristjan Pernarčič – Gruden, Nabrežina – 4:57
3. Aleš Savron – Gregorčič, Dolina – 5:00
4. Luka Dimarcantonio – Gruden, Nabrežina – 5:02
5. Richard Deponte – Cankar, Sv. Jakob – 5:03
6. Emil Golemac – Gruden, Nabrežina – 5:23
7. Jan Sedmak – Gregorčič, Dolina – 5:39
8. Mateja Mrzić – Cankar, Sv. Jakob – 5:50
9. Ivan Gulli – Gregorčič, Dolina – 6:01
10. Tadej Milič – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 6:03
11. Danijel Clara – Cankar, Sv. Jakob – 6:13
12. Stefano Zarvić – Cankar, Sv. Jakob – 6:17
13. Jacopo Primosich – Cankar, Sv. Jakob – 6:40

3. razred deklice

1. Petra Godnič – Gruden, Nabrežina – 4:27
2. Isabel Cossutta – Gruden, Nabrežina – 4:30
3. Anna Paoli – Gruden, Nabrežina – 4:30
4. Karin Lovriha – Gregorčič, Dolina – 5:32
5. Marta Beltrame – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 5:34
6. Cristy Rose Pines – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 7:10
7. Tessa Zeriali – Gregorčič, Dolina – 7:13

3. razred dečki

1. Eddy Solomon – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 4:32
2. Ivan Ivčević (letnik 2003) – Cankar, Sv. Jakob – 4:33
2. Erik Ferluga – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 4:40
3. Adam Hammoussi – Gruden, Nabrežina – 4:44
4. Gregor Sosič – Gruden, Nabrežina – 5:04
5. Damjan Smotlak – Gregorčič, Dolina – 5:08
6. Peter Antoni – Gruden, Nabrežina – 5:10
7. Luca Cavarra – Gregorčič, Dolina – 5:25
8. Jakob Tul – Gregorčič, Dolina – 5:39
9. Cristian Pulgher – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 6:22
10. Manuel Loperfido – Sv. Ciril in Metod, Sv. Ivan – 6:25