OPČINE – V okviru 2. kroga italijanske C-lige v hokeju inline je Polet Kwins na prvi domači tekmi v prenovljenem špotnem centru Pikelc na Opčinah izgubil proti ekipi Sanbenedettese s 7:8. Tekma se je odlično začela za poletovce, ki so povedli z 2:0. Gostje pa so aodreagirali in sklenili tretjino s 3:3. Tudi v naslednjih dveh tretjinah se je bil oster boj, dve minuti pred koncem tekme pa je uspelo gsotom s Tiburtinijem doseči zmagoviti gol.

Polet Kwins – Sambenedettese 7:8 (3:3, 2:2, 2:3)
POLET: Daniel Rovina, Enrico Ovsec, Samo Kokorovec 2, Mattia Montenesi, Mauro Rebek, Gabriel Hididou 1, Gianmarco Berquier 2, Davide Battisti 2.
SAMBENEDETTESE: Emiliano Aliprandi, Alessandro Sistilli, Dario Astolfo, Lukasz Noga, Piergirgio Ferlini 1, Marvin Ciarrocchi 1, Christian Sparvieri 1, Fabiola Berardi 1, Adriano Vallorani 1, Luca Tiburtini 1, Manuel Lupi 3.

Hokej in line: Polet Kwins - Sambenedettese