Državna C-liga gold, 11. krog

Verona
Verona – Jadran Ispem 79:68 (21:16, 37:33, 51:44)
JADRAN: M. Batich 18 (2:6, 5:10, 2:4), Malalan 11 (1:2, 5:7, -), Rajčič 3 (-, 0:1, 1:4), Daneu 9 (-, 3:5, 1:3), Ban 13 (7:7, 3:5, 0:3), I. Gregori 0 (-, 0:2, -), Ridolfi 5 (3:4, 1:2, 0:4), Cettolo 0 (-, -, -), De Petris 9 (1:1, 4:9, -), Laurencic nv, G. Terčon nv. Trener: Dean Oberdan. Skoki: 34 (27 + 7); podaje: 8; izgubljene žoge: 15; pridobljene: 12. SON: 17.

Po treh zaporednih zmagah je moral Jadran Ispem priznati premoč Veroni. V prvem polčasu nobeni ekipi ni uspelo prevladati, saj se je Jadran v prvi četrtini dokopal do najvišje prednosti 5 točk, Verona pa si je dve minuti pred koncem prvega polčasa priigrala 6 točk naskoka. Izenačen je bil tudi začetek tretje četrtine, ko se je Jadran približal pri izidu 39:37, Verona pa je tedaj odgovorila in zbežala na + 12 točk (49:37), preden so gostje zopet nekoliko zmanjšali razliko. Verona je v zadnji četrtini vseskozi ohranila vsaj pet točk prednosti, naskok pa je še povečala v končnici, tako da se je veselila novega uspeha.