D-liga, play-off; 3. krog

Nabrežina (Trst)
Sokol – Sacile 89:86 (19:18, 39:31, 56:58, 77:77)
SOKOL: Peric nv, Kojanec 2, Furlan nv, J. Ferfolja nv, Babich 14, Pizziga 0, Gallocchio 18, Semec 2, Strle 18, G. Terčon 4, Seno 11, Slavec 20; trener Vatovec.

Sokol je v 3. krogu play-offa doma po kakovostni, izenačeni in na koncu razburljivi tekmi po podaljšku premagal trdožive košarkarje Sacileja. Bil je to boj med dvema enakovrednima ekipama, ki je bil v zadnji četrtini zelo razburljiv in napet. Gostje so v 4. minuti povedli za 7 točk (70:63), igralci Sokola pa niso popustili in slabo minuto pred koncem tekme z neverjetno trojko  Gallocchia stanje izenačilina 77:77. V podaljšku so gostitelji takoj povedli tudi za pet točk in vse je kazalo, da le bodo strli odpor Sacileja. Gostje pa so odreagirali in 12 sekund pred koncem znižali zaostanek na eno točko (86:87). Igralci Sokola pa so takoj odreagirali ter s prostima metoma Strleta zapečatil srečanje in osvojil dve zlata vredni točki.