Elitna liga, play-out

Koren (Videm)
Virtus Corno – Kras Repen 1:3 po podaljških (1:1 po 90 minutah, 0:0 po prvem polčasu)
Strelci za Kras: 61′ Grujić, 93′ Hadžić, 101′ avtogol
VIRTUS CORNO: Zanier, Martincigh, Missio, Kanapari (Caucig), Beltrame (Anastasia), Cussigh, Chitioui (Tomada), Libri, Gashi, Grion, Filippo (Mosanghini). Trener: Nicola Carpin.
KRAS REPEN: D’Agnolo, Baskera (Simeoni), Ciave (Košuta), Radujko, Hadžić, Parola, Carlevaris (Ciriello), Venturini (Klančič), Stanich (D’Aliesio), Grujić, Juren. Trener: Radenko Kneževič.
Sodnik: Simone Sfirro (Reggio Emilia); asistenta Lorenzo Ret (Videm), Fabio Zampieri (Basso Friuli).

Kras je v play-outu dosegel obstanek v elitni ligi. Po dolgočasnem prvem polčasu so gostje povedli z Grujićem v 61. minuti, veselje pa je bilo kratkotrajno, saj je Virtus Corno izenačil po samih sedmih minutah. Rezultat se nato ni spremenil do 90. minute, tako da sta morali ekipi odigrati podaljška. Za novo vodstvo Krasa je v 93. minuti poskrbel Hadžić, gostje pa so si dokončno zagotovili obstanek v elitni ligi v 101. minuti, ko je nasprotnikov branilec premagal svojega vratarja. Po tekmi je bilo veselje v Krasovem taboru – ekipo je spremljalo več kot 200 navijačev – nepopisno.