WEYMOUTH (Velika Britanija) – Od ponedeljka, 13.maja 2019 poteka  v Weymouthu na jugu Anglije evropsko prvenstvo 49erFX, na karerem jadrata tudi Sirenini predstavnici JanaGermani v navezi z Marijo Ottavio Raggio (CV La Spezia) in Carlotta Omari v navezi z Matildo Distefano (Triestina Vela). Obe posadki pa se po treh dneh regat nista uvrstili med prvih 25 in sta tako ostali brez gold fleeta (uvrstitvev zlato skupino) in bosta nadaljevala tekmovanje v srebrni skupini.

Ponedeljek, 13.5.2019
Germanijeva in Raggiova sta po prvem  dnevu regat končali na 26. mestu, medtem ko sta bili Omarijeva in sotekmovalka Disefanova 29.
-> več v italijanščini

Torek, 14.5.2019
Jana Germani je s sotekmovalko izboljšala svojo uvrstitev in drugi dan končala na  19. mestu, Carlotta Omari  in Distefanova pa sta poslabšali svojo skupno uvrsstitev in sta  se morali zadovoljiti s skupnim 33. mestom.

Sreda, 15.5.2019
Jana Germani in Maria Ottavio Raggio sta tretji dan regat precej poslabšali svojo skupno razvrstitev. V treh plovih sta dosegli dvakrat po 25. in nekrat 17. mesto, tako da sta sedaj na 30. mestu.
Carlotta Omari in sotekmovalka Matilde Distefano, ki sta bili tretji dan 19., 17. in 18, sta izboljšali za mesto na skupni lestvici in sta na 32. mestu. Obe posadki se nista uvrstili med prvih 25 in bosta merili moòi v srebrni skupini.

Četrtek, 16.maja 2015
S tremi odličnimi uvrstitami četrti dan v srebrni skupini (2., 1., 4.) sta Carlotta Omari in Matilde Distefano izbojšala svojo skupno uvrstiev in sta sedaj 30. na skupni lestvici. Črehiteli sta Jano Germani in Mario Ottavio Raggio, ki sta v treh plovih dosegli 6., 17. in 6. mesto trr sta sedaj na31. mestu.

Petek, 17. maja 2015
Carlotta Omari je s sotekmovalko Matilde Distefano po petem dnevu regat ohranila 30. mesto (uvrstitve: 12, 23. in 8.). Jana Germani pa je z Raggijevo poslabšala za eno mesto položaj na skupni lestvici. V treh plovih je osvojila 9., 16. in 10. mesto in je sedaj na 32. mestu skupne lestvice.