Za AŠZ Gaja se je v nedeljo, 13. maja 2018 začela pestra poletna sezona. Gaja nastopa kar s petimi ekipami.
V drugem krogu, v nedeljo, 20. maja 2018, bo v raznih prvenstvih zaposlenih vseh pet ekip, torej tudi z Gajo A, ki je bila v prvem krogu moške D4 lige prosta.

 

Ženska D1-liga

Postava

CIGUI Paola, lestvica 2.5; under 30
DEVETTI Cirila; lestvica 4.1; over 55
KALC Petra; lestvica 3.5; under 16
MANETTI Linda; lestvica 4.2; under 16
ORLANDO  Giovanna; lestvica 4.2; under 18
PARPINEL Sara; lestvica 4.1; under 18
VINCI Ambra; lestvica 4.2; under 16

Izidi in spored

1. krog; Padriče; nedelja, 13. maja 2018 (15.00)
Gaja – CT Zaccarelli 3:0
Cigui Paola – Nonini 6:0, 6:0
Vinci Ambra – Garlatti Emanuela 6:1, 6:3
Vinci/Devett i- Nonini/ Garlatti 6:2, 6:2

2. krog; Fontanafredda; nedelja, 20. maja 2018 (15.00)
TC Fontanafredda – Gaja

3. krog; Padriče; nedelja, 27. maja 2018 (15.00)
Gaja – Latisana

4. krog; Gumin; nedelja, 3. junija 2018 (15.00)
TC Gemona – Gaja

5. krog; Padriče; nedelja, 10. junija 2018 (15.00)
Gaja – TCM Tennis Academy

Ženska D2-liga

Postava

CARBONI Ambra
CARBONI  Veronica
COSSUTTA romina; lestvica 4.3; under 14
KRIZMAN Giada; lestvica 4.4; under 14
SANSON Lucrezia Sofia; lestvica 4.3; under 14
SUREZ Eleonora; lestvica 4.4.; under 16

Izidi in spored

1. krog; Padriče; nedelja, 13. maja 2018 (15.00)
Tennis Club Triestino – Gaja 3:0
Turolla – Krizman Giada 6:2, 6:2
Leban – Sanson Lucrezia 6:0, 6:3
Leban/Franzin – Novaco/Sanson 6:0, 6:0

2. krog; Padriče; nedelja, 20. maja 2018 (15.00)
Gaja – Campagnuzza

3. krog; Padriče; nedelja, 27. maja 2018 (15.00)
Gaja – Campi Rossi 1. ekipa

4. krog; Foljan; nedelja, 3. junija 2018 (15.00)
Tennis S. Elia 1. ekipa  – Gaja

5. krog; Padriče; nedelja, 10. junija 2018 (15.00)
Gaja – CMM ASD

Padriče (Trst) - tenis

Foto Lako

Moška D3-liga

Postava

BORSETTI Massimiliano; lestvica 4.5; over 40
MARCHESI Massimo; lestvica 4.3; over 40
MELE Massimo; lestvica 4.5; over 50
PONZIO Michele; lestvica 3.5; over 35
PULEJO Domenico; lestvica 4.1; NOR
VIDOVICH Ilvio; lestvica 4.1; over 50
ZECCHINI Claudio; lestvica 4.3; over 45

Izidi in spored

1. krog; Fagagna; nedelja, 13. maja 2018 (9.00)
Fagagna – Gaja 2:2
Za Gajo sta točki osvojila Ponzio in Pulejo, igral je še Zecchini

2. krog; Padriče; nedelja, 20. maja 2018 (9.00)
Gaja – Mortegliano

3. krog;  nedelja, 27. maja 2018 (9.00)
Fiume – Gaja

4. krog; Padriče; nedelja, 3. junija 2018 (9.00)
Gaja – TCM Academy

5. krog; Čedad; nedelja, 10. maja 2018 (9.00)
Cividale A – Gaja

Moška D4-liga

Postava Gaja A

BIANCHINI Jacopo; lestvica 4.3; under 14
CAMPOREALE Andra; lestvica 3.4; under 18
GENZO SIMONE; lestvica 4.1; under 18
LUBIANA Alessio; lestvica 4.4; under 16
MOROSSI Daniele; lestvica 3.3; under 30
VALENTA Gabriele; lestvica 3.5.; under 18
VALVASORI Pierandrea; lestvica 4.1; under 14

Izidi in spored

1. krog; nedelja, 13. maja 2018 (9.00)
Gaja A prosta

2. krog; Zgonik; nedelja, 20. maja 2018 (9.00)
TC Campi Rossi B – Gaja A

3. krog; Padriče; nedelja, 27. maja 2018 (9.00)
Gaja A – CT San Pier B

4. krog; Krmin; nedelja, 3. junija 2018 (9.00)
TC Cormons – Gaja A

5. krog; Padriče; nedelja, 10. junija 2018 (9.00)
Gaja – TC Triestino C

Postava Gaja B

ČUK Marij; lestvica 4.5; over 65
GAGLIONE Michele; lestvica 4.1; over 60
GASPERAZZO Lucio; lestvica 4.3; over 55
KALC Paolo
LONGO Paolo; lestvcia 4.5; over 65
PERSI Tommaso; lestvica 4.3; over 30
PIEVE Alessandro; lestvcia 4.6; over 55
POLLASTRI Massimo; lestvica  4.4; over 55
ŠVAGELJ Marco; lestvica 4.6; over 45

Izidi in spored

1. krog; nedelja, 13. maja 2018
ATO – Gaja 4:0
Piattelli –  Gaglione  3:6, 6:2 6:1
Raldi  – Čuk 6:0, 6:2
Razman – Kalc 7:5, 6:3
Jacono/Calabrese – Pieve/Pollastri  6:1, 6:1

2. krog; Padriče, Hudi let; nedelja, 20. maja 2018 (9.00)
TC Triestino B – Gaja B