AŠZ Gaja  v tej sezoni 2018, ki se je začela, 13. maja, nastopa kar s petimi ekipami.
Za lep podvig so poskrbele ženske v D-1 ligi, ki so v nedeljo, 17. junija v polfinalju zasluženo premagale Latisano in so tako napredovale v C-ligo.
Fantje so v D4 ligi doma izgubili proti TC Triestino z 1:3, vseeno pa se bodo v zadnjem krogu v nedeljo borili za napredovanje.

Ženska D1-liga

Postava

CIGUI Paola, lestvica 2.5; under 30
DEVETTI Cirila; lestvica 4.1; over 55
KALC Petra; lestvica 3.5; under 16
MANETTI Linda; lestvica 4.2; under 16
ORLANDO  Giovanna; lestvica 4.2; under 18
PARPINEL Sara; lestvica 4.1; under 18
VINCI Ambra; lestvica 4.2; under 16

Izidi in spored

1. krog; Padriče; nedelja, 13. maja 2018 (15.00)
Gaja – CT Zaccarelli 3:0
Cigui Paola – Nonini 6:0, 6:0
Vinci Ambra – Garlatti Emanuela 6:1, 6:3
Vinci/Devetti – Nonini/ Garlatti 6:2, 6:2

2. krog; Fontanafredda; nedelja, 20. maja 2018 (15.00)
TC Fontanafredda – Gaja 0:3
Milani – Kalc 1:6, 6:7
Del Frari – Vinci 4:6, 1:6
Del Frari/ Padovan – Manetti/Kalc 1:6, 6:76-1 7-6

3. krog; Padriče; nedelja, 27. maja 2018 (15.00)
Gaja – Latisana 1:2
Orlando Giovanna – Burato Iris 3:6, 0:6
Kalc Petra – Pez Denise 4:6, 7:5, 6:0
Orlando/Kalc – Burato/Pez 6:4, 6:7, 1:6

4. krog; Gumin; nedelja, 3. junija 2018 (15.00)
Gaja – TC Gemona 1:2
Kalc – Seravalli 2:6, 6:2, 4:6
Vinci – Valent 6:2, 6:0
Kalc/Vinci  –  Seravalli/Valent 4:6, 5:7

5. krog; Padriče; nedelja, 10. junija 2018 (15.00)
Gaja – TCM Tennis Academy 0:3
Orlando Giovanna – Mecchia Elisa 4:6, 0:6
Ambra Vinci – Tognone Martina 2:6, 1:6
Manetti Linda/Kalc Petra – Turolo Manuela/Taboga Sara 2:6, 2:6

Polfinale

Latisana, nedelja, 17. junija 2018
Gaja – Latisana 2:1
Cigui – Burato 6:1, 6:1
Giovanna Orlando – Zanco Franco Lisa 6:2,  6:7,  6:0
Cigui/Kalc – Zanco Franco/ Burato 6:0, 6:2
Gajevke so v polfinalu zasluženo premagale domačo Latisano z 2:1 in so napredovale v C-ligo.

Ženska D2-liga

Postava

CARBONI Ambra
CARBONI  Veronica
COSSUTTA Romina; lestvica 4.3; under 14
KRIZMAN Giada; lestvica 4.4; under 14
SANSON Lucrezia Sofia; lestvica 4.3; under 14
SUREZ Eleonora; lestvica 4.4.; under 16

Izidi in spored

1. krog; Padriče; nedelja, 13. maja 2018 (15.00)
Tennis Club Triestino – Gaja 3:0
Turolla – Krizman Giada 6:2, 6:2
Leban – Sanson Lucrezia 6:0, 6:3
Leban/Franzin – Novaco/Sanson 6:0, 6:0

2. krog; Padriče; nedelja, 20. maja 2018 (15.00)
Gaja – Campagnuzza 0-3
Sanson – Giudizieri 5:7, 0:6
Krizman – Corvi 6:1, 2:6, 4:6
Sanson/Krizman – Giudizieri/Corvi 4:6, 3:6

 3. krog; Padriče; nedelja, 27. maja 2018 (15.00)
Gaja – Campi Rossi 1. ekipa 0:3
Cossutta Romina – Travan Erica 5:7, 2:6
Sanson Lucrezia Sofia – Bernobich Chiara 2:6, 4:6
Snason Lucrezia Sofia/Krizman Giada – Bernobich Chiara/Stigliani Jennifer 2:6, 5:7

4. krog; Foljan; nedelja, 3. junija 2018 (15.00)
Gaja – Tennis S. Elia 1:2
Cossutta – Zammitti 4:6, 4:6
Krizman – Fiore 6:3, 6:2
Sanson/Krizman – Tonon/Zammitti 1:6, 6:7

5. krog; Padriče; nedelja, 10. junija 2018 (15.00)
Gaja – CMM ASD 1:2
Carboni Veronica – Giulia Suppan 4:6, 0:6
Carboni Ambra  – Rostao Bendetta 6:4, 5:7, 3:6
Ciossutta Romina/Carboni Veronica – Suppan Giulia/Porcelluzzi Costana 7:5, 4:6, 1:6

IMG_9980

Foto Lako

Moška D3-liga

Postava

BORSETTI Massimiliano; lestvica 4.5; over 40
MARCHESI Massimo; lestvica 4.3; over 40
MELE Massimo; lestvica 4.5; over 50
PONZIO Michele; lestvica 3.5; over 35
PULEJO Domenico; lestvica 4.1; NOR
VIDOVICH Ilvio; lestvica 4.1; over 50
ZECCHINI Claudio; lestvica 4.3; over 45

Izidi in spored

1. krog; Fagagna; nedelja, 13. maja 2018 (9.00)
Fagagna – Gaja 2:2
Za Gajo sta točki osvojila Ponzio in Pulejo, igral je še Zecchini

2. krog; Padriče; nedelja, 20. maja 2018 (9.00)
Gaja – Mortegliano 3-1
Ponzio – Bon 6-2 6-0
Puleio – Ceschia 6-1 6-1
Marchesi – Deana 6-3 7-5
Borsetti/Zecchini – Bon/Turco 2-6 3-6

3. krog;  nedelja, 27. maja 2018 (9.00)
Fiume – Gaja 1:3
Posamično sta bila uspešna Borsetti in Ponzio. Mele je izgubil, tretjo točko pa sta osvojila dvojica Bosetti/Ponzio.

4. krog; Padriče; nedelja, 3. junija 2018 (9.00)
Gaja – TCM Academy 3:1
Ponzio – Nigris 6:2, 6:1
Pulejo – Borini 6:0, 7:5
Marchesi – Sartorello 6:2, 6:2
Marchesi/Ponzio – Sartorello/Nigris 3:6, 2:6

5. krog; Čedad; nedelja, 10. maja 2018 (9.00)
Cividale A – Gaja 3:1
Chinello Cristiano – Ponzio Michele 6:3, 6:4
Zanuttich Franco – Pulejo Domenico 2:6, 1:6
Becia Pasquale – Zecchini  Claudio  6:1, 6:0
Zanuttich/Chinello – Pulejo/Ponzio 6:0, 6:2

Mladinska aktivnost

Under 16, ženske

Gaja – Latisana 0:2
Petra Kalc – Iris Burato 1:6, 6:3, 3:6
Ambra Vinci – Dolce 6:7, 4:6, 3:6

Under 14, moški

Polfinale

Pordenone – Gaja 2:0
Alex Brusadin – Pierandrea Valvasori 4:6, 6:4, 6:4
Fabio Michelin – Jacopo Bianchini 6:1, 6:4

Under 14, ženske

Polfinale

Gaja- Tc Rovereto 1-2
Sanson  – Iosio Nicol 6:1, 6:0
Cossutta – Iosio Emily 6:2, 6:3
Cossutta/Krizman – Iosio Nicol/Iosio Emily 0:6, 1:6

Under 12, ženske

Gaja – San Marco 1:2
Ilenia Dazzara – Nicoletta Blasich 6:2, 6:1
Kristina Zorn – Monica Marcuzzi 2:6, 0:6
Ilenia Daazzara/Kristina Zorn – Teresa Stolfa/Monica Marcuzzi 3:6, 1:6

Moška D4-liga

Postava Gaja A

BIANCHINI Jacopo; lestvica 4.3; under 14
CAMPOREALE Andra; lestvica 3.4; under 18
GENZO SIMONE; lestvica 4.1; under 18
LUBIANA Alessio; lestvica 4.4; under 16
MOROSSI Daniele; lestvica 3.3; under 30
VALENTA Gabriele; lestvica 3.5.; under 18
VALVASORI Pierandrea; lestvica 4.1; under 14

Izidi in spored

1. krog; nedelja, 13. maja 2018 (9.00)
Gaja A prosta

2. krog; Zgonik; nedelja, 20. maja 2018 (9.00)
Campi Rossi – Gaja 0:4
Piccini Macorini – Camporeale  1:6, 2:6
Capitanio – Valenta  1:6, 1:6
Juvara – Genzo 1:6, 1:6
Fumolo/Piccini – Lubiana/Camporeale  1:6, 6:7

3. krog; Padriče; nedelja, 27. maja 2018 (9.00)
Gaja A – CT San Pier B 4-0
Camporeale Andrea – Marega francesco 6/0 6/2
Valenta Gabriele – Garofolo Paolo 6/0 6/1
Genzo Simone – Poloni Michele 6/0 6/0
Camporeale/Valenta – Pelaschiar/Russi 6/0 6/2

4. krog; Krmin; nedelja, 3. junija 2018 (9.00)
TC Cormons – Gaja A 4:0
Camporeale – Crescini 6:1, 6:0
Valenta-Tomasin 6-0/6-0
Lubiana-Mazzarol 6-0/6-0
Lubiana/Valenta-Crescini/Tomasin 6-0/6-1

5. krog; Padriče; nedelja, 10. junija 2018 (9.00)
Gaja – TC Triestino C 3:1
Camporeale Andrea – Rossi Simone 6:2, 6:1
Valenta Gabriele – Olaf Rebulla 6:4, 6:4
Genzo Simone – Cavalieri Tommaso 6:2, 6:1
Camporeale/Valenta – Rebulla/Della Mea Saverio  5:7, o:6

Postava Gaja B

ČUK Marij; lestvica 4.5; over 65
GAGLIONE Michele; lestvica 4.1; over 60
GASPERAZZO Lucio; lestvica 4.3; over 55
KALC Paolo
LONGO Paolo; lestvcia 4.5; over 65
PERSI Tommaso; lestvica 4.3; over 30
PIEVE Alessandro; lestvcia 4.6; over 55
POLLASTRI Massimo; lestvica  4.4; over 55
ŠVAGELJ Marco; lestvica 4.6; over 45

Izidi in spored

1. krog; nedelja, 13. maja 2018
ATO – Gaja 4:0
Piattelli –  Gaglione  3:6, 6:2 6:1
Raldi  – Čuk 6:0, 6:2
Razman – Kalc 7:5, 6:3
Jacono/Calabrese – Pieve/Pollastri  6:1, 6:1

2. krog; Padriče, Hudi let; nedelja, 20. maja 2018 (9.00)
TC Triestino B – Gaja B 4:0
Patrick Minca – Michele Gaglione 6:0, 6:0
Daniele Bordon – Tommaso Persi 6:0, 7:6
Edoardo Shneider – Lucio Gasperazzo 6:0, 6:1
Andrea Chiariaco/Riccardo Sattler – Massimo Polastre/Paolo Longo 6:3, 6:4

3. krog; Padriče, nedelja, 27. maja 2018 (9.00)
Gaja B – Ronchi B 4-0
Persi Tommaso – Pellarin Marco 6/1 6/3
Gasperazzo Lucio – Verano Guido 6/0 6/3
Pollastri Massimo – Ozaskun Dewis 6/0 6/0
Longo/Pieve – Antonutti/ Rovatti 6/0 6/1

4. krog; Padriče; nedelja, 3. junija 2018 (9.00)
Gaja B – Monfalcone 2:2
Gaglione – Scoria 6:4, 1:6 ,6:4
Gasperazzo – Lastella 0:6, 1:6
Čuk – La Bernardina 2:6, 6:4, 1:6
Pieve/Longo – Scoria/Lastella 6:3, 6:1

5. krog; Zgonik; nedelja, 10. junija 2018 (9.00)
Campi Rossi C – Gaja B