VITTORIO VENETO – Tekmovalci FJK so se na italijanskem pokalu v orientiringu v Vittoriu Venetu in Valasalegi zelo dobro odrezali. Na tekmovanju, ki ga je priredilo društvo Orienteering Tarzo so svojili tri prva, tri druga in eno tretje mesto.
V soboto je bil v Vittoriu Venetu na sporedu sprint. V ospredu je bilo društvo Friul Mtbo iz Vidma, ki je v kategoriji young in W45 osvojilo dve drugi mesti. Odlične četrte so bile še Nastja Ferluga v kategoriji W young in Marta Canal v kategoriji W35 ter Marirosa Hecich med W55. Dobro ta se odrezala tudi  najmlajša Lisa Rivetta (tretja) in matej Ferluga, četrti med U12.
V središču mesta na zelo tehnični progi je v kagtegoriji elite zmagal tržaški predstavnik Adnrea Seppi.
V nedeljo so tekmovalci FJK na daljši progi kar trikrat stopili na najvišjo stopničko.
Goran Polojaz je zmagal med M14, Arianna Patini med W18 in Clizia Zambiasi med W35. Nastja Ferluga se je uvrstila na odlično drugo mesto med W14 in tretji je bil Nico Zuffi v M75.
Naj omenimo še dobre rezultate mladih gajevcev Mateja Ferluge in Rada Kalca v kategoriji M12 ter 5. in 6. mesto Gregorja Pavliča oz. Petra Ferluge v kagegoriji M40.