DOLINA – V okviru priprav na povratni del nogometnih pvenstev je bila, v soboto, 5. januarja 2018 v Dolini zanimiva prijateljska tekma med Krasom Repnom, ki nastopa v elitni ligi, in bazovsko Zarjo, ki igra v 1. amaterski ligi.
Po pričakovanju je zmagal Kras, toda tesno s 3:2 (0:1).
Po prvem polčasu so vodili zarjani z 1:0 z golom, ki ga je dosegel Bernobi. Iasti igralec je bil uspešen tudi v drugem polčasu. Krasovci pa so dali tri zadetke, ki so jih dosegli Radujko, Petracci in Celea ter tako zmagali.
Sicer pa je bilo srečanje koristno za oba trenerja Kneževiča (Kras) in Campa (Zarja), ki sta lahko tako preverila formo svojih igralcev po praznikih in pred nadaljevanjem prvenstva, ki bo za obe ekipi in predvsem za repensko moštvo zelo naporno, saj se po prvem delu z Lignanom in Fontanafreddo s komaj 11 točkami nahaja na zadnjem mestu lestvice elitne lige.

Kras Repen – Zarja 3:2 (0:1)
Atrelci: Radujko, Petracci, Celea; Bernobi 2