Italiano
Slovenščina
English
Iskalnik

Tržaško prvenstvo: velik uspeh naših smučarjev; Bordonu “Trofeja mladi upi”; Mladini absolutno 3. mesto; Devin 3. v veleslalomu

SAPPADA – Naši smučarji so na na Tržaškem prvenstvu, ki je potekalo v soboto, 10. marca 2018 v Sappadi, dosegli velik uspeh. Več naših prestavnikov (predvsem najmlajših) je stopilo na zmagovalni oder.
Najvidenejši rezultat je dosegel Devinov predstavnik Erik Bordon, ki je osvojil Trofejo mladih upov v moški konkurenci, čeprav je tekmoval proti starejšim smučarjem, saj sodi on še v kategorijo dečkov, medem ko so bili ostali naraščajniki.
Na društveni lestvici se he SK Devin uvrstil na 3. mesto v veleslalomu s 3703  točkami. Prvo mesto je osvojil Sci club 70 (15.823 točk) pred Sck Cai XXX Ottobre (13.254). Na 4. mesto se je uvrstila Mladina (3.035), na 5. mesto pa Brdina (968).
Na končni razvrstitvi (smjčarski tek in alpsko smupanje) je Mladina s 4.580 točkami posegla po 3. mestu. Tržaško prvenstvo je osvojil Sc 70  (22.763 točk), na 3. mesto se je uvrstil XXX Ottobre (18.969), na 4. mestol Devin (3.703), šesta je bila Brdina (968).

> lestvice: po kategorijah * društva (veleslalom) * tržaški prvak in mladi upi *