Slovenščina
Italiano
Slovenščina
English
Iskalnik

U16: valovci deželni prvaki; U18: Zalet Barich drugi; pokal: Zalet Breg tretji, Zalet Sokol četrti

Ekipe naših društev so v nedeljo igrale tekme finalnih deželnih prvenstev.
Najbolj prestižno uvrstitev je osvojil Val Bensa, ki je osvojil deželni naslov med under 16. V velikem finalu je z ladkim 3:0 premagal Futuro iz Cordenonsa. Za dodatno zadoščenje v Valovem taboru je bila proglasitev za najboljšega igralca finala Jana Bense. Fantje se bodo udeležili državnega prvenstva, ki se bo odvijal v Turinu od 29. maja do 3. junija 2018. Slogaši so se morali zadovoljiti s 4. mestom.
Na deželnem finalnem troboju under 18 (ženske)  je Zalet Barich osvojil drugo mesto, v finalu pokala under 16 za ženske pa je bil Zalet Breg tretji, Zalet Sokol pa četrti.

Under 18, ženske

Troboj za deželni finale

Villa Vicentina; nedelja, 13. nedelja 2018
Izidi
Vivil – Zalet Dvigala Barich A 3:0 (25:17, 25:20, 25:14)
Kennedy – Zalet Dvigala Barich 1:2 (28:26, 19:25, 24:26)
Vivil – Kennedy 2:1 (25:17, 25:23, 25:27)
Vrstni red: 1. Vivil; 2. Zalet Dvigala Barich; 3. Kennedy.

Under 16, moški

Deželni finale

Villotta di Chions (PN); nedelja, 13. maja 2018
Za 3. mesto
Sloga Tabor – Pordenone 0:2 (18:25, 19:25)
SLOGA TABOR: Giusto, Buri, Skilicis, Desanti, Stefani, Smeraldi, Januzzi, Gianeselli; trener Berlot.
Za 1. mesto
Val Bensa – Futura 3:0 (31:29, 25:9, 25:20)
VAL: Valentinsig, Terpin, Monti, Jarc, Cotič, Devetak, Corva, Antonutti, Spanghero, Bensa, Sicco, Feri, Venuti, Černic; trener Markič.
Vrstni red: 1. Val Bensa; 2. Futura Cordenons; 3. Pordenone; 4. Sloga Tabor

Under 16, ženske

Finale pokala

Tržič, Moš; nedelja, 13. maja 2018
Polfinale
Fincantieri Blu – Zalet Sokol 3:1 (25:18, 25:23, 16:25, 25:19)
Mossa – Zalet Breg 3:2 (13:25, 25:9, 17:25, 25:20; 15:10)
Za 3. mesto
Zalet Sokol – Zalet Breg 1:2 (29:31, 25:22, 12:15)
Za 1. mesto
Fincantieri – Mossa 3:1 (26:24, 25:16, 26:28, 25:10)
Vrstni red: 1. Fincantieri; 2. Mossa; 3. Zalet Breg; 4. Zalet Sokol

Under 14, ženske

Spomladanski turnir
Nabrežina, sobota, 12. maja 2018 (15.45)
Sokol – Grado

Jan-Bensa-MVP
IMG-20180513-WA0002
IMG-20180513-WA0009
OKVal
IMG-20180513-WA0012
IMG-20180513-WA0001
IMG-20180513-WA0008
IMG-20180513-WA0007