CHIONS – V drugem krogu elitnega prvenstva under 18 so jadranovci izgubili v Chionsu.

Chions – Jadran 76:65 (20:10; 41:18; 42:57)
JADRAN: Cingerla, Rovis 4 (-;2:3), Zgur 4 (2:4;1:6;0:3), Cappellini 2 (-;1:2), Emili M. 14 (2:3; 6:10), Zettin P. 17 (8:9; 3:7;1:5), Zettin D.  4 (2:4;1:9;0:2), Švab 6 (2:7;2:7;0:1), Perčič  14 (0:2;1:5;4:6), Zidaric (-;0:1);  trener: Andrea Mura.
Jadranovci so se vrnili s prvega gostovanja s porazom. Po izenačenem začetku, so domačini popolnoma nadigrali goste in si ob polčasu priigrali 23 točk prednosti. Med odmorom je Mura zdramil svoje igralce, ki so drugi polčas začeli bolj odločno. Z agresivno consko obrambo so zmedli domače igralce in v zadnji četrtini s trojkami Perčiča se približali na samih deset točk, nasprotniki pa so prednost obdržali do konca. Vsa ekipa si zasluži pohvalo za požrtvovalnost, nedvomno pa v tako kakovostnem prvenstvu morajo jadranovci igrati maksimalno skozi celo tekmo.