Slovenščina
Italiano
Slovenščina
English
Iskalnik

VIKEND; članske in mladinske lige; B-liga: slogaši morali priznati premoč Prate (0:3); D-liga: zaletovke zanesljivo zmagale (3:0)

V B-ligi slogaši niso pnovili podviga iz Massanzaga in so gladko izgubili doma proti Prati. V nedeljo je igral tudi Zalet v ženski D-ligi in je suvereno premagal Volley Club s 3:0.

Moška B-liga

5. krog; Repen; nedelja, 12. novembra 2017 (18.00)
Sloga Tabor Televita – Prata 0:3 (14:25, 12:25, 15:25)
SLOGA TABOR: Bolognesi 4, Ivanović 8, Cettolo 4, Biribanti 13, Kante 0, Princi 0, Agnello (L1), Čavdek (L2), Rimbaldo 1, Vattovaz 0, D’Orlando 0, Iaccarino 0, Antoni 0, nv Collarini. Trener: Jerončič.
Slogašem ni uspel podvig iz prejšnjega kroga, ko so celo v gosteh premagali tedaj vodilni Massanzago. Tokrat so morali v Repnu priznati premoč vodilne Prate, ki je bila zanesljivo boljša v vseh elemtnih igre in je dopustila gostiteljem, da so v treh setih zbrali le 41 točk.

Izidi 5. kroga
Martellozzo – Alvainox 1:3
Trebaseleghe – Treviso 3:0
Kioene Padova – Monselice 0:3
Mestre – Valsugana 0:3
Nitta – Massanzago  1:3
Sloga Tabor – Prata 0:3
Vrstni red (po 5. krogu): Prata PN 15; Alvainox Delta 14; Monselice 13; Valsugana, Massanzago 12; Motta,  Sloga Tabor Televita 7; Conselve 4;  Martellozzo, Silvolley Trebaseleghe 3; Mestre, Kioene Padova,  Volley Treviso 0.
Prihodnji, 6. krog: Martellozzo – Trebaseleghe; Volley  Treviso – Kioene PD; Massanzago – Conselve; Alvainox – Prata; Valsugana – Motta; Monselice – Sloga Tabor (18.11. ob 17.30)

Moška C-liga

Repen; sobota, 11. novembra 2017 (17.30)
Coselli Sloga Tabor Gostilna Gelmo – Triestina Volley 1:3 (25:23, 22:25, 22:25, 19:25)
GOSTILNA GELMO: Braico 6, Caratozzolo 4, De Luisa (libero 2), Kante, Milič (libero 1), Pagliaro 0, Peterlin 18, Sirch 11, Sterle 0, Sutter, Trento 18.  Trener Ambrož Peterlin.
Slogaši so po izenačeni tekmi v mestnem derbiju morali priznati premoč gostov, ki so bili predvsem v igri v polju boljši od varovancev trenerja Ambroža Peterlina.

Videm; sobota,  11. novembra 2017 (20.30)
Volley Ball Udine – Olympia 3:2 (15:25, 25:13, 25:23, 16:25, 15:11)
OLYMPIA: Pahor 20, Waschl 1, Pavlovič 6, Cobello 8, M. Komjanc 10, S. Komjanc 18, Lupoli 0, Princi 3, Cotič 1, Plesničar (L), Čavdek nv, Vogric nv, Corsi nv. Trener: Makuc.
Proti vodilni videmski šesterki so odbojkarji Olympie po dobri prestavi zasluženo osvojili dragoceno točko, ki je pomembna tudi za samozavest varovancev trenerja Makuca.

Izidi 5. kroga
VOLLEY BALL UDINE    – OLYMPIA  3-2
TRATTORIA GOSTILNA GE-TRIESTINA VOLLEY  1-3
VOLLEY CLUB TRIESTE  -LIBERTAS FIUME VENETO 0-3
G.S. FAVRIA S. VITO A-APMORTEGLIANO  3-2
VILLAINS FARMADERBE  -CREDIFRIULI AUSA PAV  3-1
Vrstni red (po 5. krogu): Mortegliano 13; Voley Ball Udine, Villains 12;  Fiume Veneto, Triestina Voilley 9; Trattoria Gostilna Gelmo 6;  Favria S. Vito 5; Ausa Pav, Volley Club TS, Olympia 3.

Moška D-liga

Repen; sobota, 11. novembra 2017 (20.00)
Sloga Tabor  – Fincantieri 3:0 (18:25, 17:25, 24:26)
SLOGA TABOR: Antoni 6, Buri 0, Collarini 2, Cristofoletti, Giusto 7, Guglielmucci l, Rimbaldo 21,  Vattovaz 9. Trener Ivan Peterlin.
Čeprav so slogaši nastopili v popolni postavi (tudi z igralci, ki nastopajo v B-ligi), so izgubili proti bolj izkušenim od obojkarjem Fincantierija. Lahko bi dobili tretji set, saj so že vodili s 23:16. Niso pabili pa prisebni in izgubili niz na razliko.

Tržič; sobota, 11. novembra 2017 (20.00)
Val – Blu Team 3:1 (25:21, 25:10, 20:25, 25:13)
VAL: Zorgnotti 3, Juren 24, Hlede 1, Brandolin 6, P. Persoglia 6, Černic 4, Gatta 5, Manfreda 7, Bensa 4, Cavallaro 2, Frandolič (L1) 1, Margarito (L2). Trener: Corva.

Izidi 5. kroga
VAL -BLU TEAM PAVIA DI UDI 3-1
SLOGA TABOR  –  FINCANTIERI ASD 0-3
PRATA DI PN SSD-CCR IL POZZO  3-0
FRIULVOLLEY ASPA ARTE-CALOR DOMUS FUTURA 1-3
C.U.S. TRIESTE-PITTARELLO REANA  3-2
Vrstni red (po 5. krogu): Futura 15; Val 13; Prata 11; Pittarello Reana, Cus Trieste,  Fincantieri 8; Il Pozzo 5,  Artegna 4; Sloga Tabor 4;  Blu Team Pavia di Udine 0.

Ženska D-liga

Villa Vicentina; sobota, 11. novembra 2017 (17.00)
Vivil – Mavrica Arcobaleno 3:0 (25:20, 25:22, 25:12)
MAVRICA: I. Petruz 8, Andriolo 5, Malic 4, Zandonà 1, Tosolini, Cotič, Borsi 1, Scocco, Paulin, Doria, J. Petruz 1, De Filpo (L1), Deiuri (L2). Trener Jerončič.

Trst (Ul. della Valle); nedelja, 12. novembra 2017 (18.00)
Volley Club – Zalet 0:3 (19:25, 17:25, 22:25)
ZALET: Vattovaz 4, Bert 9, Feri 10, Colsani 15, Vitez 5, Kovačič 5, Balzano (L), Grgič nv, Ferfoglia, Breganti nv, Grilanc nv.; trener Bosich.
Zaletovke so premagale do 4. kroga vodilne odbojkarice Volley Cluba in prevzele vodstvo na lestvici. V vseh setih je bila premoč naših predstavnic očitna, čeprav so nastopile z okrnjeno psotavo.

Vrstni red (po 4. krogu): Lussetti Volley Club 11; Zalet 10; Tiestina Volley 6; Mavrica Arcobaleno 5;   Villadies 4; Eurovolleyschool 0.

1. ženska divizija

Sovodnje; sobota, 11. novembra 2017 (20.30)
Soča ZBDS – Zalet Sokol 2:3 (25:23, 25:19, 11:25, 13:25, 12:15)
SOČA: Cotič 6, Bressan 5, Zuntoli 3, Peressini 3, Zavadlav 5, Piva 15, Bandelj (L1), Ferfoglia 2, Valentinsig 4, Clapiz 0, Frandolič (L2) nv, Pacori nv, Terpin nv. Trener: Kustrin.
ZALET SOKOL: Martincich 6, Pertot 18, Simeoni 3, Daneu 5, Moro 11, Milič 5, Valič 12, Kralj 5, Blasig 6, Štoka 0, De Walderstein (L1). Trener: Privileggi.

Opčine; sobota, 11. novembra 2017 (20.30)
Zalet – Olimpia Trieste 0:3 (12:25, 25:27, 24:26)
ZALET: Kovačič, Ferfoglia, Breganti, Ukmar, V. Skerk, Kocman, N. Skerk (L), Zidarič, Kobal, Grilanc, Trevisan. Trener: Berlot.

Vrstni red (po 3. krogu): Olympia TS 9; Pieris, Sokol Zalet, CUS Trieste 6; Oma 5; Moraro 3; Soča 1; Turriaco, Zalet 0.

2. ženska divizija

Trst (licej Galilei); sobota, 11. novembra 2017 (17.30)
Le Volpi – Sloga Barich 1:3 (23:25, 16:25, 25:16, 14:25)

Prosek; sobota, 12. novemba 2017 (11.00)
Sloga Barich – Olympia Trieste 3:0 (25:9, 25:15, 25:17)

Vrstni red (po 2. krogu): Sloga Barich, Volley Club 6; Olympia TS 2; Oma 1; L eVolpi, Killyoj 0.

Under 18, ženske

Skupina A

Trst (Morpurgo); nedelja, 12. novembra 2017 (11.00)
Coselli – Mavrica Arcobaleno 3:0 (25:22, 25:14, 25:13)

Gradež; nedelja, 12. novembra 2017 (11.00)
Grado – Zalet Barich A 0:3 -> več in foto

Vrstni red (po 3. krogu): Coselli, Zalet Barich A 9; Mavrica Arcobaleno 6; Azzurra 4; Oma 3; Mossa 2; Ronchi, Grado 0.

Under 16, moški

Repen; nedelja, 12. novembra 2017 (15.00)
Sloga Tabor – Pasian Martignacco

Under 16, ženske

Skupina A

Opčine; sobota, 4. novembra 2017 (18.30)
Zalet Barich – Sokol Zalet 1:3 (25:23,20:25, 16:25, 14:25)

Vrstni red (po 3. krogu): Azzurra 8; Farravolo, Sokol Zalet, Fincantieri verde 6; Poggivolley 4; Eurovolleyschool 3; Zalet Barich 2; Azzurra C 1; Altura B 0.

Skupina B

Pieris; nedelja, 12. novembra 2017 (11.00)
Pieris – Mavrica Arcobaleno 3:0 (25:2, 25:5, 25:15)

Repen; nedelja, 12. novembra 2017 (11.00)
Zalet Kontovel – Azzurra B
3:0 (25:15, 25:22, 25:21)

Vrstni red (po 4. krogu): Zalet Kontovel, Coselli 12; Pieris 9; Zalet Breg 6; Oma, Azzurra B, Mossa 3;  Poggivolley verde, Mavrica Arcobaleno 0.