Slovenščina
Italiano
Slovenščina
English
Iskalnik

VIKEND; italijanske in deželne lige; Kras: B-ligašice proste; uspešni moški v C1 in C2-ligi

Medtem ko so krasovke ta konec tedna v B-ligi proste (za zeleno mizo bodo spet stopil šele 11. novembra), so bile Krasove ekipe v ostalih ligah polno zaposlene. V soboto so bili krasovci uspešni tako v moški C1 kot v moški C2-ligi.

Moška C1-liga

2. krog; Vicenza; sobota, 6. oktobra 2018 (16.00)
Leoniana – Kras 1:5
Ceretta Aldo – Flego Alessandro 3:2 (11:5, 8:11, 11:7, 7:11, 11:5)
Cocco Giacomo – Coppolino Salvatore  0:3 (5:11,11:13,12:14)
Simonetti Carlo – Carli Eva 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
Cocco giacomo – Flego Alessandro 1:3 (4:11, 18:20, 11:8, 4:11)
Ceretta Aldo – Carli Eva 0:3 (4:11, 4:11, 4:11)
Spagnolo Giorgio – Coppolino Salvatore 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)

 Izidi 2. krog: Latisana – Treviso 0:5; Ferrara A – Fiumicello 5:1; Bissuola – Azzurra; Leoniana – Kras 1:5.
Vrstni red (po 2. krogu): Ferrara A, Polisprtiva Treviso 4; Azzurra GO, Libertas Latisana, Kras 2: Bissuola Mestre, Fiulicello in Leoniana 0.
Prihodnji, 3. krog: Mestre – Latisana; Fiumicello – Kras  (3.11. o 16.00); Treviso – Leoniana; Azzurra GO – Ferrara A.

Moška C2-liga

2. krog; Videm; sobota, 6. oktobra 2018 (16.00)
Udine 2000 – Kras 4:5
Bianchi Bruno- Bole Edi 3:2 (6:11, 15:17, 11:4, 11:5, 11:8)
Del Lotto Brian – Fazi Simone 0:3 (8:11, 8:11, 3:11)
Cassutti Alberto – Ceppa Luca 3:1 (10:12, 11:9, 11:2,11:4)
Bianchi Bruno – Fazi Simone 3:1 (13:11, 7:11, 13:11, 11:7)
Cassutti Alberto – Bole Edi 0:3 (9:11, 12:14, 7:11)
Del Lotto Brian – Ceppa Luca 2:3 (11:8, 11:6, 12:14, 11:13, 10:12)
Cassutti Alberto – FaziSimone 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
Bianchi Bruno – Ceppa Luca 3:2 (11:13, 10:12, 11:7, 12:10, 11:7)
Del Lotto Brian – Bole Edi 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 7:11)

Izidi 2. kroga: Udine 2000 – Kras 4:5; Isontino – Gemona B 5:1; Trieste Sistiana B – Fiumicello 5:2.
Vrstni red: Kras, Isontino 4; Udine 2000 in Trieste Sistiana B 2; Fiumicello in Gemona B 0.
Prihodnji, 3. krog: Fiumicello – Udine 2000; Kras Gemona B (3.11 ob 16.00); Trieste Sistiana B – Isontino.

Moška D1-liga

SKUPINA A
2. krog;  Videm; sobota, 6. oktobra 2018 (16.00)
San Giorgio – Kras A 5:1

Izidi 2. kroga: San Marco – San Vito 5:2; San Giorgio A – Kras A 5:1.
Vrstni red (po 2. krogu): Astra San Vito, Kras A, San Marco Olimpia’s Center, San Giorgio A 2; Trieste Sistiana A 0..

SKUPINA B
2. krog; S. Giorgio; sobota, 6. oktobra 2018 (16.00)
Udine 2000 – Kras B 5:2

Izidi 2. kroga: Udine 2000 – Kras B 5:2; Isontino – San Giorgio B 2:5; Cus Udine – Trieste Sistiana B 5:0.
Vrstni red
(po 2. krogu): San Giorgio B in Cus Udine 4;Kras in Udine 2000 2; Trieste Sistiana B  in Isontino 0.

Moška D2-liga

2. krog; Videm; sobota, 6. oktobra 2018 (16.00)
Udine 2000 – Kras 5:2

Izidi 2. krog: Udine 2000 – Kras 5:2; Cus Udine – Isontino 0:5; Cervignano – Fiumicello 5:0.
Vrstni red
(po 2. krogu): Cervignano Quad., Isontino in Udine 2000 4; Kras, Fiumicello in Cus Udine 0.

 

D3 open – Skupina A

1. krog; nedelja, 7. oktobra 2018
Pordenone – Kras Open 5:1
Kras Open – Latisana 1:5

D3 over 3500

Nedelja; 7. oktobr 2018
S. Marco over – Kras over 3:2
Kras over – Quadrifoglio  2:3