Slovenščina
Italiano
Slovenščina
English
Iskalnik

VIKEND; Kras: B-ligašice dvakrat uspešne; C1-ligaši tesno izgubili; C2-ligaši gladko zmagali

Po daljšem premoru so bile ta konec tedna številne Krasove ekipe spet zaposlene, in to precej uspešno.

Ženska B-liga

Treviso; nedelja, 7.4.2019
Vicenza – Kras 1:4
Nikolić Marina – Milič Vanja 0:3 (9:11, 7:11, 2:11)
Silvestri Franca – Milič Martina 0:3 (8:11, 1:11, 3:11)
Endrizzi Giulia – Doljak Sonja 3:1 (8:11, 15:13, 13:11, 12:10)
Nikolić Marina – Milič Martina 1:3 (11:6, 3:11, 7:11, 2:11)
Endrizzi Giulia – Milič Vanja 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)

Kras – S. Pancrazio Verona 4:0

Moška C1-liga

Mestre; sobota, 6.4.2019 (16.30)
Mestre – Kras 5:4
Favaretto Fabio – Flego Alessandr0 3:0 (11:6, 11:1, 11:7)
Pozzato Thomas – Milič Katja 1:3 (8:11, 11:9, 13:15, 7:11)
Tonellato Michele – Fazi Simone 3:0 (11:9, 11:3, 11:7)
Favaretto Fabio – Milič Katja 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 13:15)
Tonellato Michele – Flego Alessandro 3:1 (10:12, 11:3, 11:8, 11:6)
Pozzato Thomas – Fazi Simone 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 6:11)
Tonellato Michele – Milič Katja 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)
Favaretto Fabio – Fazi Simone 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 7:11)
Pozzato Thomas – Flego Alessandro 3:0 (13:11,11: 5, 11:7)
Okrnjeni Kras je brez svojega aduta in trenerja Dušana Michalke v Mestrah izgubil po izenačenem boju. Po dve točki sta prispevala Katja Milič in Simone Fazi.
Po tem porazu je Kras ohranil 4. mesto na lestvici. V prihodnjem krogu se bo doma pomeril s prvouvrščenim Trevisom.

Vrstni red (po 12. krogu): Treviso 22; Ferrara A 18; Latisana 16; Kras 12; Azzurra GO in Mestre 12; Fiumicello 6; Leoniana 0.

Moška C2-liga

Play-off; Zgonik; sobota, 6.4.2019
Kras – Sistiana A 5:1
Bole Edi -Longo Carlo 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:4)
Milič Sonja – Lai Andrea 2:3 (11:2, 11:8, 10:12, 11:13, 6:11)
Ceppa Luca – Tigelli Stefano 3:0 (11:6, 11:10, 11:9)
Bole Edi – Lai Andreea 3:1 (11:4, 6:11, 13:11, 11:9)
Ceppa Luca – Longo Carlo 3:0 (12:10, 13:11, 11:9)
Milič Sonja – Tigelli Stefano 3:2 (9:11, 11;8, 14:16, 11:6, 12:10)

Moška D1-liga

Play-off, uvrstitev; Zgonik; sobota, 6.4.2019
Kras B – Sistiana A 5:2

Play-off, sobota, 6.4.2019
San Giorgio – Kras A 5:3