Ženska B-liga

Verona; nedelja, 2.12.2018 (11.00)
San Pancrazio – Kras 0:4
Eheim Martina – Carli Eva 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 8:11)
Ingra’ Samatha – Milič Martina 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
Gini Beatrice – Milič Vanja 0:3 (10:12, 9:11, 4:11)
Caiani Isotta – Milič Martina 0:3 (7:11, 4:11, 7:11)
Krasove igralke so v Veroni v zadnjem krogu prvega dela B-lige po hitrem postopku odpravile domačo ekipo San Pancrazia in z novima točkama ohranile prvo mesto na lestvici brez poraza.

Izidi 5. kroga
Vicenza – Gemona 4:0
Treviso – Lavis 4:2
San Pancrazio – Kras 0:4
Vrstni red (po 5. krogu): Kras 10; Vicenza 8; Treviso, San Pancrazio 6; Lavis 2; D’Aronco Gemona 0.

Kras – D’Aronco Gemona 4:0

Moška C1-liga

Treviso; sobota, 1.12.2018
Treviso – Kras 5:2

6. krog: Ferrara A- Leoniana; Bissuola Mestre – Fiumicello; Treviso – Kras; Azzurra GO- Latisana.
Vrstni red (po 5. krogu): Treviso 10; Ferrara A 8; kras, Azzurra GO, Latisana 6; Fiumicello 4; Bissuola Mestre, Leoniana 0.

Moška C2-liga

Trieste Sistiana – Kras 4:5

Kras namizni tenis

Moška D1-liga

Pordenon; sobota, 1.12.2018 (16.00)
San MarcoKras 4:5
Zorzit Enrico – Frinelli Erik 2:3 (5:11, 3:11, 12:10, 13:11, 6:11)
Lepetsky Ruslan – Parenzan Matteo 0:3 (5:11, 1:11,7:11)
Cencioni Fabio – Lombar Peter  3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
Zorzit Enrico – Parenza Matteo 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
Cencioni – Farnelli Erik 3:1 (11:, 11:6, 3:11, 11:8)
Lepetsky Ruslan – Lombar Peter 3:2 (7:11, 11:7,11:5, 6:11, 11:7)
Cencioni Fabio – parenzan Matteo 2:3 (12:10, 7:11, 11:7, 3:11, 6:11)
Zorzit Enrico – Lombar Peter 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 9:11, 11:6)
Merlo Luciano – Farinelli Erik 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 3:11)
Krasovi igralci so poskrbeli za lepo presenečenje, saj na tem srečanju niso bili favorizirani. Delovali so složno in se borili vse do konca vseh dvobojev ter senaposled veselili zmage. Junak Krasovega uspeha je bil nedvomno Matteo Parenzan, ki je ekipi priigral tri točke.

Vrstni red (po 5. krogu): Kras A, San Giorgio A 8; San Marco Olympia Center 4; San vito 2; Sistiana A 0.

SKUPINA B

Kras B –   Trieste Sistiana B   3:5

Moška D2-liga

Cervignano Quadrifoglio – Kras  5:1