Italiano
Slovenščina
English
Iskalnik

VIKEND; mladinske lige: visoka zmaga Primorja, Kras neodločeno, poraz Juventine, Vesna 0:3 brez boja?

Tudi ta konec tedna je v raznih mladinskih ligah zaposlenih več naših ekip. Naše predstavništvo pa je ostalo še brez ene ekipe: Zarja se je namreč zaradi pomanjkanja igralcev odpovedala pokrajinskem prvenstvu naraščajnikov. Med deželnimi mladinci je Kras igral neodločeno, Primorje je visoko zmagalo, Juventina je izgubila in skoraj verjetno je izgubila tudi Vesna, ki se v Miljah zaradi boleznini predstavila z zadostnim številom igralcev.

Deželni mladinci

Skupina A

Manzano; sobota, 7. oktobra 2017 (17.30)
Manzanese – Kras Repen 1:1 (0:1)
Strelec: Simić.
KRAS: Perossa, Moscato, Caldarola, Cislariu, Serafini, Deković, Matuchina (Miljković), Pagliaro(P. Bresich), mazzaroli (E. Bresich), Zappala, Smić (Formigoni); trener Pahor.
Krasovci so skoraj vso tekmo vodili proti zelo dobri ekipi Manzaneseja. Po prvem polčasu, ko je Simić v 15. minuti povedel Kras v vodstvo, so v drugem delu tekme gostitelji močno napadali in stanje izenačili.

Izidi 4. kroga: Chions – Gemonese 0:2;  Lignano – Tricesimo 0:1; Lumignacco – Cordenons (10.10.2017); Manzanese – Kras Repen 1:1; Ronchi – Torviscosa; San Luigi – Pasiano 6:3; Virtus Corno – Fontanafredda 0:2.
Vrstni red (po 4. krogu): Fontanafredda 12; Manzanese 10; San Luigi, Gemonese 9; Kras Repen 7; Lignano, Tricesimo 6; Cordenons, Ronchi 4; Lumignacco, Torvisosa, Virtus Corno, Union Pasiano 3; Chions 0.
Prihodnji krog:
Kras Repen – Lumignacco.

Skupina C

Žavlje; sobota, 7. oktobra 2017 (17.30)
Zaule – Juventina 4:1 (3:0)
Strelec: Copetti
JUVENTINA: Barone, Pavletič (Russo), Boschin (Monticolo), Piantadose, Zoggia, Vidoz, Palmisano, Deganutti, Copetti, Kerpan (Cardone), Cruciano; trener Sarcina.
Končni zmagovalec je bil že po prvem polčasu znan. Zaule so namreč vodile kar s 3:0. V nadaljevanju je sicer Copetti dosegel častni zadetek, bilo pa je to vse, kar so dosegli gostje.

Prosek; sobota, 7. oktobra 2017 (17.30)
Primorje – Valnatisone 5:2
Strelci: Rudes 3, Kuniqi, Djurić
Razigrani mladinci Primorja so visoko odpravili ekipo Valnatisoneja. Še zlasti razpoložen je bil Rudes, ki je dal kar tri zadetke.

Milje; sobota, 7. oktobra 2017 (20.00)
San Giovanni – Vesna 3:0 brez boja?
Ker se Vesna zaradi bolezni ni predstavila z zadostnim številom igralcev, bo deželna nogometna zveza  skoraj gotovo dosodila zmago San Giovanniju s 3:0 brez boja.

Izidi 4. kroga: Audax – ISM Gradisca 1:0; Domio -Tarcentina 1:3; Primorje – Valnatisone 5:2; Pro Cervignano – Treiste Calcio 3:0; S. Govanni – esna 3:0 (?); Tolmezzo – Aurora 3:0; Zaule – Jvuentina 4:1.
Vrstni red (po 4. krogu): SAn Goovanni 10; ISM radisca, Pro Cervignano, Primorje, Tolmezzo 9; Tarcentina 7; Zaule, Audax, Domio 6;  Treiste Calcio 4; Vesna, Aurora 3; Juventina 1; Valnatisone 0.
Prihodnji krog:  Juventina – Pro Cervignano; Tarcentina – Primorje; Vesna – Zaule.

Vrstni red po 3. krogu: ISM Gradisca 9; San giovanni 7; Domio, Primorje, Tolmezzo, Pro Cervignano 6; Trieste Calcio, Tarcentina 4; VEsna, Audax, Aurora, Zaule 3; Juventina 1; Valnatisone 0.

Naraščajniki

Pokrajinsko prvenstvo

Trebče; nedelja, 8. oktobra 2017 (10.30)
Kras Repen – Fani Olimpia 9:0 (4:0)
Strelci: Canciani 4, Formigoni 2, Škabar, Giacaz, Vidali
KRAS: Parovel (Umek), Gargiuolo, Stocca, Škabar, Beqirai, Bertrandi (Lucchetti)Giacaz, Matuchina (Vidali), Formigoni, Paluzzi, Canciani; trener Gargiuolo.
Krasovi naraščajniki so brez težav in kar z devetimi zadetki premagali nebogljeno in zelo okrnjeno postavo gostov. Že po prvem polčasu je bil srečanje odločeno v korist varovancev trenerja Gargiuola.

Poskusno prvenstvo

Repen; nedelja, 8 oktobra 2017 (10.30)
Kras Repen – Manzanese 1:6
Strelec: Dambrosi
KRAS: Destradi, Obradović, Stocca, Vescovo, parisi, Brskić, Pertot, Di Lullo, Dambrosi, Giovannini, Marinoni (Danes, Petris, Križmančič); trener Del Cont Bernard.
Krasovi nogometaši so bili proti prvovurščenemu Manzaneseju brez moči. Za gostitelje je dal častni gol Dambrosi.