Venezia Giulia – Breg 70:50 (11:23, 25:39, 35:59)
BREG: A. Žerjul 4, Gallo 20, Trivillin 10, P. Coffoli, I. Maver 3, Cavarra 2, Paulina 2, Kalc 7, M. Coffoli, M. Žerjul 10, E. Maver; trener Jurić.

Trst, 04.2.2019
Basket 4 Ts -Dom 78:66 (20:19, 14:11, 21:19, 23 17)
DOM: Komic 2, Jakin 18 (1), Venturini 10, Calzavara 4, Concetti 13 (1), Komic 2, Zigon 3, Demartin  4Minozzi 0, Černic 0, Mesnis 0, Trobini 12 Trener: Concetti.
Domovci so imeli lepo priložnost, da bi odnesli nov par točk. Žal obramba ni delovala čvrsto, tako da je dovolila domačinom, da iz četrtine v četrtino viša polagoma prednost kar je privedlo do poraza.

Under 18 Gold

Gorica, 5.2.2019
Dom – Basket 4 Trieste 58:59 (19:15, 13:21, 15:8, 11:15)
DOM: Komic 4, Jakin 6, Concetti 10 (2), Demartin 0, Urdih0, Zigon 5 (1), Calzavara 7, Venturini 8, Černic 0, Minozzi 2, Borsi 0 , Trobini 16 (1). Trener: Concetti
Neroden domači poraz za rdeče. Tekma je bila vseskozi uranovešena ekipi sta si večkrat priigrali nekaj točk naskoka. V četrti četrtini pa so domovci minuto in pol pred koncem tekme vodili za sedem točk. Nato dobesedni black out v napadu kjer so posamezniki sami hoteli zmagati tekmo je privedlo do zgrešenih metov kar so gostje izkoristili in sedem sekund do konca tekme vodili za točko. Zadnji domači šut po time outu se je odbil iz obroča. V taboru rdečih razočaranje je bilo veliko saj Basket 4 Ts je bil popolnoma v dometu, boljša koncentracija in izbira napadalnih soluciji bi gotovo prinesla do zmage.

Under 18, silver

Briščiki; 6.2.2019
Jadran – Goriziana 69:
48 (16:12; 36:23; 57:33)
JADRAN: Cingerla 4, Sedmak 4, Bitežnik 2, Terčon E. 3, Gherlani 2, Kovačič 1, Švab 15, Vremec 7, Zidarič 7, Pregarc 22, Nelson 2. Trener:  W. Vatovec.
Tri točke:  Zidarič 1, Vremec 1
Jadranovi mladinci so vknjižili ponovno zmago. Igrali so proti vrstnikom iz Gorice, ki so jim parirali le prvih 15 minut. Pri rezultatu 20 : 23 v korist gostov so z delnim izidom 16 : 0 obrnili trend tekme. Z agresivnostjo in dobro izvedenimi napadi so v tretji četrtini povečali razliko do skoraj 30 točk. V zadnjih 10 minutah so nasprotniki izkoristili delno nezbranost naših, ki pa rezultata ni nikoli ogrožala. To tekmo je trener Vatovec izkoristil vse razpoložljive igralce in prav vsi so solidno opravili svojo nalogo ter se tudi vpisali med strelce.

Under 16, silver

Gorica, 4.2.2019
Dom – Pall. Trieste 2004 67:60 (18:9, 18:21, 14:8, 17:22)
DOM: Devetak 0, Urdih 23, Macchitella 4, Čavdek 15, Mucci 15, Borsi 6, Lakovič 0, Štekar L. 2, Onesti 2 Trener: Dellisanti.
Domovci so z najboljšo letošnjo predstavo presenetili še nepremaganega Pall. Trieste. Rdeči so začeli dobro in takoj povedli zlasti z učinkovito igro pod košem Urdiha in Muccija. V zadnji četrtini pa so se gostjen evarno približali in ogrožali končno zmago gostiteljev. Tedajt je stopil v ospredje Čavdek, ki je s petimi zaporednimi prostimi meti zapečatil zmago. Poleg že omenjenih igralcev gre pohvala  celotni ekipi za borbenost in prikazano  igro.

Tržič; 4.1.2019
Falconstar – Jadran 62:69 (9:20, 20:15, 17:16, 16:16)
JADRAN: Bandi, Siega 2, Zuppin, Busan 7, Gherlani 27, Panjek, Sedmak, Raseni, Vremec 19, Mezzavilla, Doljak 14; rener Vremec.
V 11. krogu so jadranovci zasluženo, a ne brez težav v gosteh premagali tržiški Falcontar, ki se nahaja na spodnjem delu lestvice.

Under 14

Dom – Barcolana 74:70 (13:18, 15:21, 13:12, 22:12, 11:7)
DOM: Concetti 5, Pahor L. 11, Minozzi 37 (1), Frandolič 0, Štekar A. 13, Musig 8, Pahor I. 0, Pahor M. 0 Trener: Zavrtanik.
Mlajši domovci so poskrbeli za pravo shrljivko. Ko je že vse kazalo, da bodo visoko izgubili tekmo, so v četrti četrtini nadoknadili 15 točk zaostanka in tri sekunde do konca tekme s prostim metom Minozzija izenačili rezultat. Na krilu navdušenja so v podaljšku pritisnili na plin in zasluženo zmagali. Poleg neustavljivega Minozzija sta zelo dobro v napadu igrala Štekar in Musig. Vsa ekipa pa si zasluži pohvalo za požrtvovalno obrambo in voljo do zmage.