NABREŽINA – V ponedeljek, 26. in torek, 27. marca 2018  je v društvu Top Spin pri teniških igriščih v Nabrežini potekalo ekipno šolsko višješolsko šahovsko prvenstvo. Nastopilo je tudi sedem slovenskih ekip, od teh pa so se štiri uvrstile na državno prvenstvo.
Bolje je šlo pri naraščajnikih, kjer je moška ekipa Prešerna bila prva pred Stefanom.
Nekoliko pod pričakovanji sta v mladinski konkurenci igrala Zois in Stefan, za presenečenje pa je poskrbel Gregorčič Trubar, ki je osvojil 3. mesto.

(lestvice objavljamo v italijanščini)

DSC07823

Lestvice

Allievi regionale

Rank Team Gam. + = Pts. MP
1 Prešeren M 5 4 0 1 16 8
2 Stefan 5 4 0 1 14 8
3 Copernico 5 3 1 1 14 7
4 Gregorčič 5 3 0 2 11 6
5 Oberdan 5 2 1 2 11 5
6 Gemona 5 3 0 2 10 6
7 Marinelli 5 2 2 1 6
8 Kennedy 5 1 0 4 2
9 Prešeren F 5 1 0 4 2 2

TSS Juniores Regionali 2018

Rank Team Gam. + = Pts. MP
1 Copernico 5 5 0 0 17½ 10
2 Marinelli 5 4 0 1 15 8
3 Gregorčič 5 3 0 2 11 6
4 Oberdan 5 2 1 2 9 5
5 Zois 5 2 1 2 5
6 Stefan 5 2 0 3 4
7 Ceconi 5 1 0 4 2

TSS Allievi regionale 2018

Final ranking

3. Prešeren M (16 Pts./8 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Brecelj Jaro Ivan 1545 ITA 1 0 1 1 3 4 75,0 1538
2 Petaros Boštjan 1279 ITA 1 0 1 1 3 4 75,0 1432
3 Filipovič Grčič Leo 1440 ITA 1 1 1 1 1 5 5 100,0 1438
4 Mezzavilla Lorenzo 1440 ITA 1 1 0 1 3 4 75,0 1428
Falcone Giacomo 1440 ITA 1 0 1 2 50,0 1440
Bremec Viktor 1440 ITA 1 1 1 100,0 1440
1. Stefan (14 Pts./8 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Juretič Lejla 1830 ITA 1 1 1 1 1 5 5 100,0 1462
2 Pieri Sebastjan 1407 ITA 1 1 1 1 0 4 5 80,0 1404
3 Milic Kristjan 1431 ITA 1 1 0 0 0 2 5 40,0 1427
4 Radetič Alan 1440 ITA 1 0 1 1 0 3 5 60,0 1423
2. Copernico (14 Pts./7 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Gianuzzo Gabriele 1526 ITA 0 1 1 0 1 3 5 60,0 1502
2 Chiarabba Mattia 1440 ITA 1 1 1 0 1 4 5 80,0 1429
3 Sgrazzutti Lorenzo 1440 ITA 1 0 1 1 1 4 5 80,0 1425
4 Franzil Federico 1156 ITA 0 0 1 0,0 1392
Bainovic Daniele 1356 ITA 1 1 0 1 3 4 75,0 1440
6. Gregorčič (11 Pts./6 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Juren Filip 1440 ITA 0 ½ ½ 0 1 4 25,0 1538
2 Antonutti Emil 1440 ITA 0 1 1 1 3 4 75,0 1432
3 Cotič Tomaž 1440 ITA 1 0 1 1 3 4 75,0 1438
4 Tull Peter 1440 ITA 0 1 1 2 3 66,7 1440
Coren Stefano 1440 ITA 0 0 1 0,0 1392
8. Oberdan (11 Pts./5 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Barzi Davide 1440 ITA 0 0 1 0,0 1830
2 Guerriero Enrico 1440 ITA 1 0 0 1 3 33,3 1475
3 Semeraro Alberto 1440 ITA 1 0 1 1 0 3 5 60,0 1401
4 Semeraro Riccardo 1440 ITA 0 0 1 1 0 2 5 40,0 1438
Severi Matteo 1440 ITA 1 1 0 1 1 4 5 80,0 1430
Costa Cesare 1440 ITA 1 1 1 100,0 1440
4. Gemona (10 Pts./6 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Gubiani Matteo 1358 ITA 0 0 1 ½ 4 37,5 1559
2 Cucchiaro Stefano 1419 ITA 0 0 1 ½ 4 37,5 1432
3 Londero Simone 1374 ITA 0 1 1 1 3 4 75,0 1438
4 Goi Giovanni 1440 ITA 0 0 1 1 2 4 50,0 1419
5. Marinelli (8½ Pts./6 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Angeli Nicolò 1440 ITA 1 ½ 1 0 4 62,5 1488
2 Micoli Francesco 1440 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1400
3 Zilli Federico 1440 ITA 0 1 0 0 1 4 25,0 1440
4 Azzani Damiano 1392 ITA 1 1 1 0 3 4 75,0 1369
7. Kennedy (3½ Pts./2 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Bellucci Mattia 1440 ITA 0 0 ½ ½ 1 4 25,0 1467
2 Crosariol Lorenzo 1440 ITA 0 0 ½ ½ 3 16,7 1379
3 De Savi Nicola 1440 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1424
4 Gasparotto Leonardo 1440 ITA 0 0 0 0 3 0,0 1440
Cadel Francesca 1440 ITA 0 0 0 2 0,0 1398
9. Prešeren F (2 Pts./2 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Kresevic Ivana 1440 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1441
2 De Luisa Veronika 1440 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1435
Susa Beatrice 1440 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1424
Kovic Karol 1440 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1419

TSS Juniores Regionali 2018

Final ranking

2. Copernico (17½ Pts./10 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Lavarone Andrea 1885 ITA 1 1 0 ½ 0 5 50,0 1869
2 Brini Alessandro 1702 ITA 1 1 1 1 1 5 5 100,0 1466
3 Parmeggiani Andrea 1440 ITA 1 1 1 1 1 5 5 100,0 1440
4 Scarinzi Thomas 1307 ITA 1 1 1 1 1 5 5 100,0 1440
1. Marinelli (15 Pts./8 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Belli Giorgio 2169 ITA 1 1 1 1 1 5 5 100,0 1702
2 Sartor Enrico 1715 ITA 1 1 0 1 1 4 5 80,0 1492
3 Ariis Alessandro 1440 ITA 1 1 0 1 1 4 5 80,0 1440
4 Cozzarizza Christian 1440 ITA 1 0 0 0 1 2 5 40,0 1413
6. Gregorčič (11 Pts./6 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Cotič Simon 1440 ITA 0 0 0 1 1 4 25,0 1967
2 Gergolet Luka 1440 ITA 1 0 0 1 2 4 50,0 1472
3 Juren Martin 1440 ITA 1 0 1 1 3 4 75,0 1440
4 Antonutti Ivan 1440 ITA 1 1 0 1 3 4 75,0 1440
3. Oberdan (9 Pts./5 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Camana Filippo 1992 ITA 1 1 1 1 4 4 100,0 1691
2 Obersnel Lorenzo 1294 ITA 0 0 1 0 1 4 25,0 1506
3 Botina Pietro 1440 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1440
4 Lippolis Samuele 1440 ITA 0 1 1 0 2 4 50,0 1407
4. Zois (7½ Pts./5 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Riccobon Elia 1959 ITA 0 0 1 ½ 4 37,5 1872
2 Kalc Matej 1440 ITA 0 1 1 0 2 4 50,0 1538
3 Tenze Dana 1440 ITA 0 1 0 0 1 4 25,0 1440
4 Potočnik Kristell 1440 ITA 0 1 0 1 3 33,3 1396
Rossi Carlo Francesco 1440 ITA 0 0 1 0,0 1440
5. Stefan (5½ Pts./4 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Gruden Matej 1749 ITA 0 1 0 0 1 4 25,0 1743
2 Carli Loris 1440 ITA 0 1 0 0 1 4 25,0 1574
3 Štoka Andraž 1440 ITA 0 ½ 0 0 ½ 4 12,5 1440
4 Merku Primož 1440 ITA 0 0 1 0 1 4 25,0 1407
7. Ceconi (4½ Pts./2 MP)
Bo. Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. % Rtg-Ø
1 Capaliku Margeri 1478 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1949
3 Ahmad Alan 1440 ITA 0 0 0 0 0 4 0,0 1538
Carusone Raoul 1440 ITA 0 ½ 1 0 4 37,5 1440
De Bernardinis Samuel 1440 ITA 0 1 0 0 1 4 25,0 1407