B

ODBOJKARSKI VIKEND - WEEK-END DELLA PALLAVOLO
(Sobota - Sabato, 24., nedelja - domenica, 25.2.2007)


Slab obračun naših šesterk

Magro bilancio delle nostre squadre

Zaradi tehničnih problemov ta stran vsebuje le nekaj komentarjev, toda vse izide in postave
Causa problemi tecnici
questa pagina contiene solo alcuni commenti alle partite, ma tutti i tabellini


MOŠKA B2 LIGA - SERIE B2 MASCHILE
(vsi izidi in lestvica - tutti i risultati e la classifica)

18. KROG - TURNO
Castelfranco, sobota, 24.2.2007
GIORGIONE - SLOGA 3:0 (25:16, 20:25, 25:21, 25:19)
SLOGA: M. Kante 4, A. Peterlin 7, M. Peterlin 3, Sorgo 3, Stpar 20, Vatovac 12, Privileggi libero, Riolino, trener - allenatore I. Peterlin.

MOŠKA C LIGA - SERIE C MASCHILE
(vsi izidi in lestvica - tutti i risultati e la classifica)

16. KROG - TURNO
TS - nedelja - domenica, 25.2.2007
CLUB ALTURA - SOČA ZBDS 3:2 (25:20, 22:25, 19:25, 25:16, 15:8))
SOČA: Ma. Černic 0, Čevdek 19, I. Černic 4, Braini 0, J.Černic 3, Testen 19; Košir (L), Cotič 12, Juren, M. Devetak, R. Devetak, trener - allenatore: Battisti.
-----------------------------------------
Mortegliano, sobota - sabato, 24.2.2007
BASILIANO - VAL IMSA
3:0 (25:12, 25:19, 25:23)
VAL IMSA: Spinelli 14, Ombrato 9, Pantič 3, Mucci 0, Hlede 2, Lango 0; Plesnčar (L), Florenin, Corazza 2, Cutuli 2, Brisco 0, trener - allenatore Marchesini.

MOŠKA D LIGA - SERIE D MASCHILE
(vsi izidi in lestvica - tutti i risultati e la classifica)

18. KROG - TURNO
GO, Kulturni dom, sobota - sabato, 24.2.2007 (20.30)
NAŠ PRAPOR - ARTEGNA 3:1 (26:24, 20:25, 25:18, 25:18)
NAŠ PRAPOR: Boškin 5, Juretič 3, Braione 8, Simeoni 6, Sfiligoi 12, Boschini 8; E. Prinčič (L), J. Prinčič 6, Bajt 1, Sancin 1, Peršolja 1, trener - allenatore Leghissa.

--------------------------------------------------
Sobota - sabato, 24.2.2007 (20.30)
TRAVESIO - OLYMPIA TMEDIA 2:3 (16:25, 21:25, 25:22, 25:16, 11:15)
OLYMPIA: Šfiligoj 14, Faganel 25, Mania 9, Devetak 1, Dornik 10, Bernetič 8; Maraž (L), Vogrič 1, Terčič 6, Fajt, Hlede, trener - allenatore Conz.
---------------------------------------
TS, sobota - sabato, 24.2.2007
CUS TRIESTE - SLOGA TELEVITA 3:0 (25:23, 26:24, 25:23)
SLOGA: Veljak 5, Romano 1, Rožac 7, Bertali 9, Iozza 4, Slavec 8; Šček (L), Kante 10, Rauber, trener - allenatore Drasič.

ŽENSKA D LIGA - SERIE D FEMMINILE
(vsi izidi in lestvica - tutti i risultati e la classifica)

18. KROG - TURNO
TS, Prvi maj - Primo maggio, sobota - sabato, 24.2.2007
BOR/BREG KB - ROVEREDO 1:3 (25:17, 20:25, 12:25, 24:26)
BOR/BREG: Vodopivec 15, Spetč 16, Della Mea 6, Flego 9, Žerjul 4, Gruden 3; Grgič 1, Colsani 2, Sancin, trenerka - allenatrice Meulia.
---------------------------------------
Opčine - Opicina, sobota - sabato, 24.2.2007 )
SLOGA LIST - FONANAFREDDA 3:0 (25:8, 25:12, 25:13)
SLOGA: Pertot 5, Mamillo 3, Ciocchi 6, Gantar 7, Spangaro 5, Cvelbar 10; Chirani (L), Maurovich 5, Malalan 3, Starec 1, Mazzucca 0, Schart 0, trener - allenatore Maver.

1. ŽENSKA DIVIZIJA - PRIMA DIVISIONE FEMMINILE

GORIŠKA SKUPINA - GIRONE DI GORIZIA
VAL DOM IMSA - AZZURRA 3:2 (26:24, 18:25, 25:27, 25:23, 15:12)

TRŽAŠKA SKUPINA - GIRONE DI TRIESTE
POGGI - KONTOVEL 0:3 (16:25, 21:25, 27:25)
OMA - BREG/BOR GRAPHART 3:1 (25:22, 20:25, 25:19, 26:24)

2. ŽENSKA DIVIZIJA - PRIMA DIVISIONE FEMMINILE

BOR/BREG ZKB - OMA A 3:0 (25:2, 25:16, 25:9)
KONTOVEL - VOLLEY 3000 3:1 (25:23, 25:15, 12:25, 26:24)
SLOGA - ALTURA B 2:3 (25:21, 20:25, 25:22, 14:25, 12:15)

MLADINSKA ODBOJKA - PALLAVOLO GIOVANILE

Under 18
MOŠKI - MASCHILE:
Sloga Agrimpex - Rigutti 1:3 (16:25, 19:25, 28:26, 21:25)
Cordenons - Združeni Imsa 3:1 (25:16, 19:25, 25:23, 25:15)

Under 16
MOŠKI - MASCHILE
Pasian di Prato - Olympia 3:0 (25:14, 25:12, 25:18)

ŽENSKE - FEMMINILE:
Breg/Bor Inšt. Čuk - Volley 3000 B 3:0 (25:14, 25:22, 25:20)
Kontovel - Oma B 3:0 (25:15, 25:12, 25:18)
Altura A - Sloga
3:0 (25:17, 25:13, 25:23)

Under 14
MOŠKI - MASCHILE
Olympia - Cervignano 3:1 (16:25, 25:21, 25:16, 25:18)
Sloga - Fincantieri 3:0 (25:17, 25:16,25:11)
Soča
Gostilna Devetak - Altura 0:3 (8:25, 15:25, 12:25)

ŽENSKE - FEMMINILE
Bor Kinemax - S. Adnrea 3:0 (25:10, 25:9, 25:18)
Breg - Oma B 3:0 (25:13, 25:14, 25:17)
Azzurra - Kontovel 0:3 (7:25, 6:25, 11:25)

Under 14
ŽENSKE - FEMMINILE
Sokol - Bor Kinemax 0:3 (7:25, 8:25, 10:25)
Altura - Kontovel 0:3 (10:25, 16:25, 8:25)


PREJŠNJI VIKENDI - WEEK-END PRECEDENTI


november - novembre 06 * -> 19.11.2006 * -> 26.11.2006

december - dicembre 06 * -> 3.12.2006 * -> 10.12.2006 * -> 17.12.2006

januar - gennaio 07 * - > 7.1.2007; * -> 14.1.2007 ; * -> 21.1.2007 ; * 28.1.2007 ;

februar - febbraio 07 * -> 4.2.2007 ; * -> 11.2.2007 ; * -> 18.2.2005 ; * -> 25.2.2007