ODBOJKARSKI VIKEND - WEEK-END DELLA PALLAVOLO

Sobota in nedelja - Sabato e domenica, 5./6.3.2011

V derbiju kroga - Nel match clou Sloga Tabor - Lignano 3-0

* SLO - Obračun naših odbojkarskih ekip v tem korgu je zelo uspešen.
V središču pozornosti je bil derbi C lige za nmapredovanje med Slogo Tabor in Lignanom. Slogaši (Cettolo in Vasilij Kante 16) so povsem ndigrali ekipo iz Lignana in zamgali s 3:0. Soča (Valentinčič 18), ki je v Trstu nastopila zelo okrnjena in proti solidnemu Ferroalluminiu izgubila z 0:3. Za lepo pesenečenje so v skupini za obstanek pripravili slogaši (Romano 22), ki so doma po petih setih premaegali Basiliano.
V ženski C ligi v skupini za obstanek je Sloga (Babudri 20) v gosteh dosegla zelo pomembno zmago in s 3:1 premagala S. Andreo.
V moški D ligi se v skupini za napredovanje nadaljuje zmagovita pot Olympie (Komjanc 11), ki je bgrez težav odpravila Casarso in ohranila prvo mesto na lestvici. V boju za obstanek pa je že v četrtek Naš prapor izgubil doma proti Turriacu (1:3).
V ženski D ligi sta obe naši ekipi zmagali. Bor (Cella 20) je doma s 3:1 odpravil Grado, že v četrtek pa je Kontovel v gosteh odpravil tržaški Cus (3:1).

MOŠKA C LIGA - SERIE C MASCHILE
vsi izidi in lestvica - tutti i risultati e la classifica

4. krog - turno

Za napredovanje - Per la promozione
Repen, sobota - sabato, 5.3.2011 (20.30)
SLOGA TABOR Televita - LIGNANO 3:0 (25:14, 25:16, 25:20)
SLOGA TABOR: Cettolo 16, Mirko Kante 6, Vasilij Kante 16, Ambrož Peterlin 15, Slavec 7, Veljak 3, Privileggi (libero), Fermo, Matevž Peterlin 0, Riolino, trener - allenatore Lucio Battisti

--------------------------------------------------
TS, Suvich, sobota - sabato, 5.3.2011 (18.00)
FERROALLUMINIO -
SOČA 3:0 (26:24, 25:18, 25:21)
SOČA: J. Černic 8, M. Černic 6, I. Devetak 6, M. Devetak 7, E. Juren 4, M. Juren, Kragelj (L), Škorjanc 4, Valentinčič 18, trener - allenatore Andrej Berdon
.

Za obstanek - Per la salvezza

Repen, sobota - sabato, 5.3.2011 (17.30)
SLOGA - BASILIANO 3:2 (21:25, 25:23, 25:20, 19:25, 15:8)
SLOGA: Devetak 4, Dussich 13, Ilič 9, Romano 22, Rožac 16, Žerjal 3, Pečar 3, trener - allenatoreIvan Peterlin
--------------------------------------------
Tržič - Monfalcone, sobota - sabato, 5.3.2011 (20.30)
FINCANTIERI - VAL IMSA 3:1 (19:25, 25:16, 25:23, 25:20)
VAL: Ombrato 11, Lavrenčič 11, Farfoglia 9, Masi 12, Fedrigo 2, Cutuli 1, Plesničar (L), S. Faganel, trener - allenatore Robert Makuc.

ŽENSKA C LIGA - SERIE C FEMMINILE
vsi izidi in lestvica - tutti i risultati e la classifica

Za obstanek - Per la salvezza
TS, Locchi, sobota - sabato, 5.3.2011 (20.30)
S. ANDREA - SLOGA 1:3 (25:17, 18:25, 24:26, 24:26)
SLOGA: Babudri 20, Crissani 0, Cvelbar 11, Alice Spangaro 11, Teresa Spangaro 0, Starec 10, Michela Spangaro (libero), Cernich 0, Colarich 7, Gantar 1, Pertot, Valič 0, trener - allenatore Martin Maver

MOŠKA D LIGA - SERIE D MASCHILE
vsi izidi in lestvica - tutti i risultati e la classifica

Za napredovanje - Per la promozione
GO, Špoprtni center Špacapan, sobota - sabato, 5.3.2011 (20.30)
OLYMPIA - CASARSA 3:0 (25:11, 25:16, 25:17)
OLYMPIA: Pavlovič 10, F. Hlede 4, Terčič 12, Capparelli 4, Komjanc 11, Sancin 5, Polesel (L), Vizin 1, D. Hlede 0, Brotto 0, Peršolja, trener - allenatore Zoran Jerončič.

Za obstanek - Per la salvezza
GO, Kulturni dom, četrtek - giovedi', 3.3.2011 (21.00)
NAŠ PRAPOR - TURRIACO 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
NAŠ PRAPOR: Custrin 12, Braione 13, Brotto 15, Juretič 2, Simeoni, Culot, Fajt (L), Černic 0, Lukeš 7, trener - allenatore Sandro Leghissa.

ŽENSKA D LIGA - SERIE D FEMMINILE
vsi izidi in lestvica - tutti i risultati e la classifica

Za obstanek - Per la salvezza
TS, Prvi maj - Primo maggio, sobota - sabato, 5.3.2011 (18.00)
BOR KMEČKA BANKA - GRADO 3:1 (19:25, 25:22, 27:25, 25:17)
BOR: Cella 20, Pučnik 16, Della Mea 6, Grgič 7, Kneipp 4, Vodopivec 10; Zonch, Hauschild, trenerka - allenatrice Betty Nacinovi.
-----------------------------------------------------------------------------
TS, Montecengio, četrtek - giovedi', 3.3.2011 (21.00)
CUS TRIESTE - KONTOVEL 1:3 (26:24, 18:25, 19:25, 22:25)
KONTOVEL: Bukavec 19, Zuzič 2, Štoka 7, Rudes 3, Cassanelli 0, Micussi 2, Balzano 14, Lisjak 18, Antognolli 4, Kapun (L), trenerka - allenatrice Tania Cerne.

1. MOŠKA DIVIZIJA - PRIMA DIVISIONE MASCHILE

OLYMPIA - FINCANTIERI 3:1 -> več/vai
SAN SERGIO - SOČA 3:1

2. ŽENSKA DIVIZIJA - SECONDA DIVISIONE MASCHILE

SOKOL - KONTOVEL 3:2

MLADINSKE LIGE - CAMPIONATI GIOVANILI

Under 18 moški - maschile: Olympia - Cordenons -> več/vai ; Sloga - Il Pozza 3:0

Under 16 moški - maschile: Cervignano - Sloga 3:1

Under 16 ženske - femminile: S. Andrea - Bor 3:0; Fincantieri - Soča 3:0

Under 14 moški - maschile: Coselli - Olympia 3:1 -> več/vai ; Coselli - Sloga 3:0

Under 14 ženske - femminile: Moraro - Olympia 3:0 -> več/vai; Eurovolleyschool - Sloga 2:3

Under 13 mešano - misto: Oma - Bor 3:0; Olympia - Autoscuola Davanzo 3:2 ->več/vai

Under 12 mešano - misto: Val VBensa - Capriva 3:0; Soča - Val Arcobaleno 1:2

PREJŠNJI VIKENDI - WEEKEND PRECEDENTI

Oktober - Ottobre 2010: * 16.10.2010 * 23.10.2010 * 30.10.2010

November - Novembre 2010: * 6.11.2010 * 13.11.2010 * 20.11.2010 * 27.11.2010

December - Dicembre 2010: * 4.12.2010 * 11.12.2010 * 18.12.2010

Januar - Gennaio 2010: * 8.1.2011 * 15.1.2011 * 22.1.2011 * 29.1.2011

Februar - Febbraio 2011: 5.2.2011 * 12.2.2011 * 19.12.2011 * 26.2.2011