ABETONE (Pistoia) – Na mednarodnem FIS Citizen tekmovanju na Abetoneju so se naši smučarji in smučarke dobro odrezali. To velja še posebno za nekdanjo članico SK Brdina Katrin Don in pedstavnico SK Devin in zdržene ekipe Caterine Sinigoi.
Katrin  je zmagala v torek in sredo v slalomu. V moški konkurenci je bil Mattia Del Latte (prej ŠD Mladina in sedaj ŠK Kranjska Gora) dvanajsti, tretji med under 21.
Caterina je dosegla svoj najboljši rezultat v veleslalomu na tekmh FIS. Na Abetoneju je bila namreč šesta, med mlajšimi mladinkami (2002/03) pa tretja. Nastopila je tudi Katrin Don, drugega spusta pa ni dokončala.