GORICA – Domovci so v torek, 16. junija 2020 pričeli z vadbo na odprtem igrišču v Pevmi. Trenirajo v štirih skupinah po 8 otrok vvsaki skupini, od letnikov 2007/11.
Treninge vodita vaditelja Grbac in Zavrtanik. Vsaka skupina trenira dvakrat tedensko po protokolu zveze FIP.
Vadba bo potekala do polovice meseca julija.
V ponedeljek, 22. junija pa bosta začeli z vadbo še skupini under 20 in under 16.

Tudi domovci začeli z vadbo
Tudi domovci začeli z vadbo