NABREŽINA – Odbojkarski kamp Volley Manià 2020 v organizaciji odbojkarske komisije ZSŠDI, ob sodelovanju vseh slovenskih odbojkarskih društev na Tržaškem, se je na zunanjem igrišču AŠD Sokol v Nabrežini začel v ponedeljek, 13. julija 2020. Prva izmena se bo končala v petek, 17. julija, kamp se bo nadaljeval z drugo izmeno v ponedeljek, 20. julija, ki se bo končala v petek, 24. julija.
Kamp Volley Manià poteka kot vedno v režiji odbojkarske komisije ZSŠDI. Letošnja izvedba je zahtevala veliko organizacijskega truda glede na poostrene razmere zaradi izrednih razmer v zvezi z epidemijo COVID-19. Skupine so manjše in se med sabo ne mešajo, zato je toliko bolj važno strokovno in pozorno delo vaditeljev. Glavna figura kampa je seveda Loris Manià – ikona slovenske zamejske odbojke, po katerem nosi kamp tudi ime. Pod režijo Irine Kneipp in Janike Škerl, ki sta si zamislili celoten program, tako pridno skrbijo vsaka za svojo skupino Maja Grilanc, Neža Gruden, Nika Lovriha, Sara Pitacco in Nina Bembi. Ob tem skrbijo za varnost na kampu tudi Boštjan Petaros in Christian Buri. Prvi teden kampa je bil za 33 vpisanih otrok kar pester, saj so imeli poleg igranja odbojke in izletov na morje tudi delavnico fotografije (vodila jo je Jasna Košuta), lov na zaklad in še marsikaj.
Treba priznati, da se je marsikateri otrok, glede na negotove razmere vpisal samo en teden in nato podaljšal že za enega, kar priča o odličnem vodenju in lepi družbi.
Kamp se nadaljuje namreč še prihodnji teden, vedno v Nabrežini.
24. julija 2020108













































































































