SK Devin se je po 46. volilnem občnem zboru sestal na prvi seji, na kateri so bili prisotni vsi novo izvoljeni odborniki za porazdelitev funkcij, kar je bila tudi edina točka na dnevnem redu.
Po kratki predstavitvi vsakega odbornika posebej, so se kar hitro odločili za posamezne vloge v novem upravnem odboru.
Po dvajsetletnem neprekinjenem predsedovanju Daria Štolfe so za novo dvoletno mandatno dobo izvolili nov odbor.
Za novo predsednico so prisotni soglasno izbrali Marjanko Ban, ki je prva ženska na čelu SK Devin, je pa bila več mandatnih dob blagajničarka.
Kot podpredsednika sta bila izvoljena Sabrina Bandi in Nicola Sudano, tajnica bo še naprej Zulejka Paškulin, na novo je bila v odbor izvoljena Dana Purič, ki bo društvena blagajničarka, medtem ko sta bila za gospodarja izvoljena Marko Kerpan in Michele Sinigoi.
Ostali odborniki so: Gabriele Garizio, odgovoren za društveni sedež, Silvia Callin, odgovorna za planinski odsek, Nadja Kralj, odgovorna za stike z javnostjo, tekmovalne skupine bodo koordinirali Dana Purič, Marko Kerpan in Matija Gregori. Za šolo smučanja bodo skrbeli Petra Basezzi, Ivana Škerk in Valentina Sosič. Kot športni direktor je bil potrjen Walter Kerpan, kot zunanji opazovalec .
Za nadzorni odbor so kandidirali in bili izbrani: Stojan Pahor, Dario Stolfa in Bruno Tomasetig.


