REPEN, OPČINE – V četrtek v repenski telovadnici in v petek v Caffe’ Vatta je bila predstavitev novih športnih vetrovk, ki jih bodo odslej nosili obojkarice Zaleta Sloge, ki nastopajo v ženski deželni C-ligi, in Jadranovi košarkarji, ki igrajo v državni C-ligi gold. Novi dresi so darilo štirih Jadranovih prijateljev Franza Digovicha (Motomarine), Marka Zidariča (Zidarič Marmi), Borisa Viteza (Caffe’ Vatta) in MIcheleja Lussettija (Lussetti O.F.M.).
Kot je v svojem uvodnem pozdravu dejal Boris Vitez, naj  bi bili novi dresi še en dokaz več, da je Jadran priljbuljen v naši sredi in tudi, da gre za resni društvi, ki skrbita za imiž svojih igralcev. V imenu vseh igralcev in strokovnega vodstva se je sponzorjem na Opčinah zahvalil Jadranov predsednik Marko Kojanec. Na koncu so vsi igralci novim dresom in seveda, da bi bilo nadaljevanje prvenstva uspešno, nazdravili s šampanjcem, ki ga je ponudil gostitelj.

 

Foto Jasna Vitez

Foto Lako

Foto