LITIJA – Kras se je v soboto s svojo ekipo cicibanov udeležil velikega mednarodnega turnirja v Litiji za letnike 2007, na katerem je nastopilo kar 16 ekip iz Hrvaške, Italije in seveda iz Slovenije. Za naše mlade nogometaše, ki so bili v glavnem letniki 2008, in za njihove starše je bilo gostovanje v Litiji zelo lepa izkušnja.
Trener Krasove ekipe Jasmin Jerič je dal naslednjo izjavo: “Ne glede na to, da je bil turnir v Litiji namenjen predvsem letnikom 2007, sem kot trener cicibanov 2008 zelo zadovoljen s prikazanim naših fantov. So izjemno borberni, potrpežljivi in imajo željo po igri. Čaka nas še veliko trdega dela in odrekanja, vendar se temelji igre že kažejo in otroci začenjajo razumeti, kaj jim želim kot trener predati. V imenu vseh prisotnih se zahvaljujem predsedniku NK Kras Repen Goranu Kocmanu , da nam je omogočil udeležbo na turnirju.”
Kras je v Litiji nastopil z naslednjo postavo: Miguel Škabar, Vid Bole Jerič, Jan Starich, Jaš Gregori, Erik Šuber, Sebastjan Tavčer, Simon Simetič, trener Jasmin Jerič.
27. februarja 201670






































































