LJUBLJANA – V nedeljo, 6. marca, je v novem ljubljanskem gimnastičnem centru potekala 1. prvenstvena tekma državnega prvenstva Republike Slovenije iz ritmične gimnastike za prvo in drugo skupino (nekdanji A in A1 program). Bor sta tokrat zastopali le ekipa članic, ki jo v kategoriji skupinskh sestav z rekvizitom sestavljajo Alenka Cossutta, Neža Petaros, Nika Čermelj, Sanja Žagar in Veronica Savi, v kategoriji skupinskih sestav brez rekvizita pa krepita še Linda Cappellini in Vera Sturman, ter skupina deklic, ki jo sestavljajo Melanie Imperia, Ajda Korošic, Ilenia Dazzara, Veronika Tul, Linda Slavec, Sara Pieri, Lejla Hasan in Marta Beltrame. Deklice, ki so tokrat prvič tekmovale v tej kategoriji, so v ostri konkurenci prišle šeste. Članice so s sestavo z obročem bile pete, s skupinsko sestavo brez rekvizita pa četrte.
Naslednja prvenstvena tekma bo aprila.
6. marca 20169









