P.n. NK – FC Primorje
Spoštovani predsednik!
S temi sicer skromnimi vrsticami ti želim posredovati v svojem imenu, pa tudi v imenu vsega našega izvršnega odbora iskrene čestitke ob napredovanju vašega prvega moštva v višjo ligo.
Dobro vem, kaj vse se skriva za takim rezultatom, ki nikakor in nikoli ne pride sam od sebe: za vsem tem je veliko truda, veliko vloženih organizacijskih energij, predvsem pa veliko predanosti in ljubezni do društvenih barv.
Vem tudi, da je veselju in praznovanjem odmerjeno bolj malo prostora, saj bo treba prav kmalu intenzivno razmišljati o novi sezoni: kako sestaviti ekipo, kakšne cilje zasledovati, predvsem pa, kako zadovoljiti vse proseške nogometne sladokusce.
Dragi Roberto! Želim ti veliko modrosti pri nadaljnjih izbirah, obenem pa ti še enkrat od srca kličem: srečno in uspešno naprej!
Predsednik Ivan Peterlin













































































