VRHNIKA (Slovenija) – V nedeljo, 10. aprila je na Vrhniki potekala 2. prvenstvena tekma slovenskega državnega prvenstva iz ritmične gimnastike za 1. in 2. program.
Borove deklice Ilenia Dazzara, Lejla Hasan, Melanie Imperia, Ajda Korošic, Sara Pieri, Veronika Tul, Marta Beltrame in Linda Slavec so zasedle 8. mesto.
Kadetinje Alice Sancin, Katerina Antler, Nastja Ferluga in Veronika Starc Albi pa so bile 4.
Prva skupina članic, ki jo sestavljajo Alenka Cossutta, Neža Petaros, Nika Čermelj, Sanja Žagar in Veronica Savi, je bila s skupinsko sestavo z rekvizitom 4., s skupinsko sestavo brez rekvizita, kjer tekmujeta z njimi še Linda Cappellini in Vera Sturman, pa 5.
Mlajše članice Ana Cossutta, Claudia Humar, Katarina Polojaz, Maša Kocijančič, Martina Stergonšek so za skupinsko sestavo z obročem prejele srebrno kolajno, v kategoriji skupinskih sestav brez rekvizita pa so zasedle 4. mesto
10. aprila 2016
