V petek, 18. septembra 2020 je potekal redni občni zbor društva AŠD Sokol. Prisotnih je bilo približno štirideset članov, med katerimi lepo število mladih. Novi odbor društva, ki je bil soglasno izvoljen na občnem zboru, se je sestal v ponedeljek, 21. septembra. Glavni dnevni red ponedeljkove seje je bil izvolitev predsednika in porazdelitev raznih funkcij.
Za predsednika je bil soglasno potrjen Pavel Vidoni, ki je decembra leta 2016 prevzel krmilo Sokola, ko je nasledil Sava Ušaja.
Ostale društvene funkcije:
Maja Kosmina, podpredsednica
Mitja Terčon, tajnik
Bruna Pieri, blagajničarka
Marko Hmeljak, odgovoren za društveno igrišče
Francesco Peric, odgovoren za košarko
Cirila Kralj in Nataša Križmaničič, odgovorni za odbojko in motoriko
Cristian Visintin, odgovoren za spletno in fb stran
Poleg športne dejavnosti so odborniki na seji razpravljali še o bližnjih pobudah. Glede igrišča se bodo predstavniki društva srečali z upravitelji družbe Dom, dvotretinjske lastnice zemljišča. Z občinskimi upravitelji pa se bodo sokolovci sestali glede upravljanja in poimenovanja občinske telovadnice po Savu Ušaju.
