16. junija 2020Olympia
Tiskovno sporočilo AŠZ Olympia
V ponedeljek, 15. junija 2020 se je pri AŠZ Olympia Gorica začelo poletno središče “Srečanja” v sodelovanju s skupnostjo družin Sončnica in ZSŠDI – 10. središče po vrsti v celotni organizaciji goriškega društva. Medtem ko je prejšnja leta središče potekalo na travniku in igrišču Zavoda svete družine, nas je letos Covid 19 pregnal v društveno telovadnico, na drevored XX. septembra.
Prav zaradi omejitev, ki jih je virus povzročil, smo se letos odločili, da sprejmemo največ 40 otrok tedensko. Za otroke skrbimo trenerji Olympije, večina otrok so bili člani društva že med šolskim letom. V središču bomo preživeli celo poletje, do 28.avgusta, in do takrat so – razen kake izjeme- vsi prostori že zasedeni.



