NABREŽINA – Pri AŠD Sokol so v sredo, 30. maja 2018, na odprtih igriščih v Nabrežini sklenili upešno športno sezono 2017/18 s tradicionalno zajključno prireditvijo, na kateri je nastopilo skoraj 90 otrok motorike, minibasketa in starejših košarkarjev ter minivolleya in starejših odbojkaric.
Po uvodnem pozdravu predsednika društva Paola Vidonija so se zvrstile razne igre po skupinah ter druženje vseh prisotnih.
V tej sezoni so razne ekipe in skupine vadili naslednji trenerji in vaditelji:

Košarka

Minibasket: Marko Švab, Giancarlo Visciano in Elia Monet
Under 14: Walter Vatovec, Francesco Peric

Odbojka

Minivolley: Marinka Devetak
Under 12 in 13: Lajris Žerjal in Lea Zidarič
Under 14: Norči Zavadlav
Under 16: Lajris Žerjal in Lea Zidarič

Motorika

Daša Ukmar in Caterina Simeoni

Aktivnost pri Sokolu se ni končala s to prireditvijo. Na vrsti so skozi ves junij “open days” za mlade košarkarje in odbojkarice.

Nabrežina (Trst)