Odbojkarska komisija Združenja slovenskih športnih društev v Italiji  želi s promocijskimi turnirji v miniodbojki pribliižati to športno panogo učencem naših šol, predvsem pa promovirati dejavnost slovenskih društev na območju delovanja šol s slovenskim učnim jezikom.

V ta namen so odbojkarska društva, ki delujejo na teritoriju, že pričela z organizacijo, saj se bodo v bližajočem se obdobju razvrstili naslednji turnirji:

12. aprila 2016 od 8. do 12. ure v Dolini, AŠD Breg
17. maja 2016, od 9. do 12.30 na Prvem mamju v Trstu, AOD Bor
26. maja 2016, od 8. do 12. ure v Repnu, AŠZ Sloga in AŠD Sloga Tabor
Ostala društva se morajo o točnih terminih še domeniti.

Foto